Nauka tańca przez Internet – kurs online

nauka-tanca-online

Nauka tańca przez Internet – kurs online

W dobie nowych technologii coraz więcej w naszym codziennym życiu pojawia się rozwiązań wirtualnych. Również i nauka tańca przez internet staje się możliwa, a to za sprawą portalu e-taniec.eu.

Dlaczego taniec przez internet? 5 powodów, dla których warto skorzystać z nauki tańca online

1. Oszczędność czasu

oszczednosc-czasu-nauka-tanca-online

Wybierając kursy tańca online rezygnujesz z dojazdów, przez co oszczędzasz czas. Nie musisz też wywracać swojego planu dnia do góry nogami, żeby podporządkować się godzinom, w których odbywają się kursy. Odpadają też zmartwienia, że spóźnisz się na lekcję z powodu korków, czy awarii autobusu miejskiego.

Profesjonalne szkoły tańca znajdują się przeważnie w większych miastach, niestety nie każdy, kto chce nauczyć się tańczyć może pozwolić sobie na dojazd, nawet jeżeli mieszka w tym samym mieście. W miastach wojewódzkich dotarcie z jednej dzielnicy do drugiej w godzinach szczytu potrafi zająć nie tylko ponad godzinę, ale i solidnie napsuć krwi. A przecież taniec ma być przyjemnością!

2. Oszczędność pieniędzy

oszczednosc-pieniedzy-nauka-tanca-online

Decydując się na naukę tańca online w e-taniec.eu płacisz kilkanaście złotych za kurs a koszt pojedynczej lekcji, którą możesz odtwarzać kilkukrotnie to zaledwie kilka złotych. Do tego każda lekcja składa się z kilku elementów dotyczących układów, przez co w rezultacie za niewielkie pieniądze możesz nauczyć się wielu figur i trików z salsy, cha-chy, czy wielu innych.

Kursy tańca w szkołach to często wydatek rzędu kilkuset złotych w ciągu miesiąca. Musisz zapłacić za cały kurs i nikt nie zwróci Ci pieniędzy za opuszczone lekcje. Niektóre szkoły prowadzą czasami dni otwarte, czy też zapraszają na lekcje pokazowe, ale takie „jednorazowe strzały” nie stanowią satysfakcjonującego rozwiązania. Co prawda mogą zachęcić do zapisania się na kurs, ale nawet przy kuponach zniżkowych i promocjach ceny stacjonarnych kursów są dosyć wysokie (oczywiście mówimy o dobrych szkołach tańca).

3. Odtwarzaj kiedy chcesz, jak chcesz i gdzie chcesz

Stacjonarne lekcje tańca mają pewne ograniczenia, które przy nauce tańca przez internet znikają. Każdy kurs możesz włączyć, kiedy tylko masz ochotę. Chcesz dokładniej przyjrzeć się danej figurze? Odtwarzasz ją na nagraniu kilka, kilkanaście razy i dokładnie śledzisz ruchy instruktora (i nie musisz go prosić, żeby pokazywał jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz…).

Dodatkowo w portalu e-taniec.eu masz dostęp do specjalnej lupy, którą powiększasz dany fragment wideo, żeby lepiej zobaczyć np. układ rąk partnera czy partnerki w salsie itp. Możesz też stworzyć pętlę i np. przez 20 minut ćwiczyć określoną figurę razem z instruktorami na zapętlonym fragmencie filmu. Możesz również stworzyć własny plan treningu dzięki tworzeniu playlist.

A może wyskoczyła jakaś pilna sprawa i zaplanowaną naukę musisz przełożyć o godzinę lub na drugi dzień? Nie ma sprawy. Wykupione kursy są dostępne przez cały czas na Twoim koncie. Wystarczy się zalogować i możesz ćwiczyć. Co ważne, portal został przygotowany także z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Masz do wyboru widok desktopowy dla laptopów i komputerów stacjonarnych, jak i mobilny dla smartfonów i tabletów.

przelaczanie-widokow-nauka-tanca-przez-internet

4. Profesjonalni instruktorzy

Tańczysz od jakiegoś czasu, ale np. mieszkasz w niewielkiej miejscowości i w pobliżu nie ma profesjonalnej szkoły tańca? Nauka tańca online pozwoli ci dalej się rozwijać.

Każdy kurs prowadzony jest przez doświadczonego instruktora, który ma na koncie liczne sukcesy w zawodach na szczeblu krajowym i międzynarodowym. Ponadto każda lekcja dzieli się na teorię i praktykę – instruktor najpierw omawia dany trick a następnie dokładnie go pokazuje.

nauka-tanca-online-instruktorzy

W portalu e-taniec.eu znajdziecie kursy tańca prowadzone przez dobrze znanych instruktorów z naszej szkoły, takich jak Monika Grzelak, czy Magdalena Najdrowska. Część kursów poprowadził również Dawid Kisiel, który wcześniej był związany z Dance Avenue. Wisienką na tanecznym torcie jest „Czarna Mamba”, czyli nie kto inny, jak Iwona Pavlović, którą doskonale kojarzą widzowie tanecznego show „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami”. Ale to nie wszystko, ponieważ dzięki kursom tańca przez internet zyskujesz również…

5. Większy wybór kursów

Być może w stacjonarnej szkole tańca nie oferują takiego kursu, którego szukasz. Może to być określony styl, taki jak sexy dance, czy też poziom średnio-zaawansowany lub wyższy.

E-taniec.eu pozwala na wykupienie pojedynczego kursu z zestawu na konkretnym poziomie, nie musisz więc zaczynać nauki tańca od początku. Dla ułatwienia kursy zostały też podzielone na podstawowe, średnio-zaawansowane i zaawansowane.

Wśród dostępnych kursów znajdziesz zarówno taniec solo, jak i w parach.

Lista kursów tańca online na e-taniec.eu

Taniec towarzyski
  • Cha-cha
  • Rumba
  • Tango
  • Walc angielski
  • Salsa pary
Solo
  • Latin solo
  • Salsa solo
  • Sexy dance
Mój pierwszy taniec
  • Walc angielski

Nie jesteś przekonany? Zobacz darmową lekcję

Rozumiemy, że wszystko, co zostało napisane powyżej świetnie brzmi w teorii, jednak w praktyce może być inaczej. Dlatego masz możliwość skorzystania z lekcji walca angielskiego całkowicie za darmo. Jeżeli ci się spodoba, możesz zarejestrować się (również poprzez swoje konto na Facebook) i uzyskać dostęp do kolejnych darmowych lekcji: salsa w parach, sexy dance i latin solo.

Mało?

Jeżeli jesteś z Gdańska, zgłoś się do naszego studia po specjalny kod rabatowy na wybrany kurs tańca. Cena z rabatem to tylko 10 zł!

Sprawdź sam, jakie to proste. Nauka tańca online tylko z e-taniec.eu!