Agencja Artystyczna

Agencja Artystyczna

Agencja Artystyczna Dance Avenue Company oferuje kompleksową obsługę i realizację programów artystycznych na bazie tańca. Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt pokazów tańca na każdą okazję oraz spektakle teatralne.

Założycielką Agencji jest Vi-ce Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w salsie – Monika Grzelak.

Dance Avenue to:

  • Zawodowa formacja taneczna DanceAvenuePerformanceTeam
  • Członkowie grupy są laureatami wielu nagród w zawodach tanecznych solo i w parach. Są wśród nich finaliści i Mistrzowie Polski w Salsie i Mambo oraz Vice mistrzyni Świata w Salsie Solo,, finaliści You Can Dance
  • A także formacje taneczne specjalizujące się w stylach: Latino, Hip hop, Jazz

Różnorodność i wysoki poziom tancerzy Dance Avenue Company oraz profesjonalnie przygotowane pokazy zostały niejednokrotnie docenione na międzynarodowych festiwalach salsy w Polsce i poza granicami, m.in. w Paryżu, Rydze czy Berlinie

Od 2000 roku zrealizowaliśmy około tysiąca programów tanecznych i pokazów tańca w kraju i za granicą.
W naszej Ofercie znajdziecie Państwo pokazy o różnym charakterze i tematyce. Jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klienta i zorganizować praktycznie każdą imprezę na bazie tańca, nawet dla kilkutysięcznej widowni.

Zobacz co piszą o nas w mediach

Proponujemy również możliwość wynajęcia przestrzennych sal np. na imprezę firmową w zabytkowej „Napoleonce” w Gdańsku Wrzeszczu.