Salsa Sobota z Gosią Kulpa 20 I

Intensywne warsztaty średniozaawansowanych i zaawansowanych tancerzy
Gościnnie gwiazda międzynarodowej sceny salsowej

Gosia Kulpa !!!!!
Uznawaną za jedną z najlepszych tancerek oraz instruktorek salsy w Europie !!!!
Dyplomowany instruktor tańca, Mistrzyni Świata i wielokrotna mistrzyni Polski Formacji Show-Dance. Od kilku lat uznawana za jedną z najlepszych tancerek oraz instruktorek salsy w Europie. Założycielka szkoły ” Salsa Sabrosa Dance Studio”, choreograf grup, duetów oraz solowych występów podbijających sceny zarówno w kraju jak i za granicą, od wielu lat partnerka Neeraja Maskary, z którym szkoli w Europie i na świecie!
Wszechstronne umiejętności taneczne Gosi, począwszy od tańca nowoczesnego, poprzez taniec latynoamerykański i kończąc na jakże ekspresywnej salsie, pozwalają jej na łączenie wielu stylów tańca oraz fascynują niesamowitym wyczuciem rytmu i estetyki tanecznej. Gosia łącząc w sobie wrodzoną elegancję z gorącym charakterem salsy, zadziwia najznamienitszych tancerzy niepowtarzalnym stylem przepełnionym magią i namiętnością przy bardzo wysokim poziomie tańca.

godz Sobota
15.00-16.00 Salsa Body movement
16.00-17.00 Footwork
17.15-18.15 Afro contemporary jazz
18.15-19.15 Ladies styling

 

Salsa Footwork on2
Charakterystyczne dla mambo kroczki w oprawie typowej dla tancerzy wszelkich styli czyli połączenie ze spinami, obrotami, bodymoves

Salsa body movement
zajęcia ogólnorozwojowe, przeznaczone dla wszystkich bez względu na umiejętności taneczne, poziom zaawansowania czy płeć. Podczas zajęć kładziony jest duży nacisk na izolacje i prawidłowy ruch poszczególnych części ciała.

Salsa body movement
Afro contemporary salsa
Mix tego co w tańcu najpiękniejsze – klasycznego modern z ciężkim afro, zabawa rytmem i stylem, łączenie z pozoru niepasujących do siebie elementów i figur.

Grafik zajęć:

Karnet Ilość Godzin Cena Cena za godzinę zajęć (~)
Karnet – Full Pass 4 lekcji 140 zł 35 zł
Man Pass 3 lekcje 99 zł 33 zł
wejściówka 1lekcja 40 zł 40 zł

Miejsce warsztatów:
Studio Dance Avenue
ul. Konrada Leczkowa 1,
80-432 Gdańsk Wrzeszcz

Jak się zapisać?