Mambo Friday 22 IX

Warsztaty  z
Rafałem Krakowiakiem i Moniką Grzelak
dla średniozaawansowanych i zaawansowanych tancerzy.

Rozpoczynamy nowy sezon taneczny !!!!
Na roztańczenie po wakacjach najlepsze będzie dobre, klasyczne mambo. Nie zwlekajcie tylko zapisujcie się już też bo mamy mało miejsc 🙂

4 godziny zajęć
18.00-20.00 – footwork/pachanga
20.00-22.00 – partnerwork

koszt  120 zł do 15 IX
135 po 15 IX

Zajęcia poprowadzą:

Rafal Krakowiak

Jest jednym z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych tancerzy oraz instruktorów mambo w Polsce.
Uczył się na wielu kongresach za granicą oraz w Polsce, jak również indywidualnie od najlepszych tancerzy tego stylu na świecie m.in. Eddie Torres, Eddie Torres jr., Adolfo Indacochea, Osmar Perrones (Yamulee), Tomas Guerrero (Santo Rico), Tito & Tamara, Juan Matos , Jose Diaz, Victor & Burju (Hacha y Machete)…
Na co dzień rozwija swoje umiejętności w Mediolanie pod okiem osób, które go najbardziej inspirują –  Adolfo Indacochea & Tanii Cannarsa, gdzie bywa praktycznie co tydzień.
Od wielu lat występuje również i uczy na kongresach w Polsce i za granicą. Został doceniony m.in. przez organizatorów takich prestiżowych kongresów jak On2SalsaCongress, gdzie już 3 razy jako jedyny tancerz mambo z Polski, został zaproszony do Mediolanu aby wśród takich gwiazd jak Eddie Torres, Eddie Torres Jr, Mambo Legends, Adolfo Indacochea & Tania Cannarsa, Tito & Tamara, Yamulee… zaprezentować swój pokaz.
Jego niekończąca się miłość do tego tańca i nauczania trwa już ponad 15 lat. Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne, stacjonarnie jak i warsztaty wyjazdowe. Z wielką pasją wprowadza ludzi w świat mambo, chachacha, pachangi oraz zaraża ich muzyką, której jest koneserem i posiada jej olbrzymie zbiory.

Monika Grzelak

Vice Mistrzyni Świata i Mistrzyni Polski w salsie, II Vice Mistrzyni Polski Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich.
Swoje umiejętności taneczne zdobywała pod okiem najwybitniejszy tancerzy na świecie. Dzięki swojej wszechstronnej działalności tanecznej, a ostatnio za sprawą współpracy przy tworzeniu choreografii do pierwszego polskiego filmu tanecznego produkcji TVN pt. „Kochaj i Tańcz” oraz roli w tymże filmie, Monikę bez trudu rozpoznają tysiące tancerzy i pasjonatów tańca.
Monika jest autorką choreografii do programu „You Can Dance” w Polsce i na Ukrainie.  Jako choreograf i tancerka współpracuje z teatrami, prowadzi liczne warsztaty i szkolenia, uczestniczy w festiwalach krajowych i międzynarodowych.
Choreograf i trener formacji Dance Avenue aktualnych Mistrzów Polski w Latin Show Teams
Na co dzień – jest właścicielką i liderką szkoły tańca Dance Avenue – Monika Grzelak w  Gdańsku.

Jak się zapisać?