Grafik zajęć

ZADZWOŃ I SPRAWDŹ CZY SĄ WOLNE MIEJSCA!

Pokaż wdług:

Kurs Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Akrobatyka Pt. 17:30 - 19:00

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Krzysztof Wers

Ballerina show 3 – 6 lat Wt. 16:00 - 16:45

3 - 6 lat
Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Amelia Jankiewicz
Kalina Porazińska

Pt. 17:00 - 17:45

3 - 6 lat
Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Edyta Niemiec-Krakowiak

Sb. 11:00 - 11:45

3 - 6 lat
Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Edyta Niemiec-Krakowiak

Dance Mix 6 – 9 lat Pt. 17:00 - 18:00

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Natalia OsińskaKrzysztof Płatek

Dance Mix 10 -13 lat Pt. 18:00 - 19:00

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Natalia OsińskaKrzysztof Płatek

Dancehall&Reggae Pt. 18:00 - 19:00

Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

David

Formacja Jazz 10 – 16 lat Śr. 18:00 - 19:00

Grupa zaawansowana- CASTING 6.09 godz.15:00

Kalina Porazińska

Pt. 19:00 - 20:00

Grupa zaawansowana- CASTING 6.09 godz.15:00

Kalina Porazińska

Formacja Latino 10 – 16 lat Śr. 17:00 - 18:00

Grupa zaawansowana-CASTING 6.09 godz.15:00

Monika Grzelak

Pt. 16:30 - 17:30

Grupa zaawansowana- CASTING 6.09 godz.15:00

Monika Grzelak

Formacja Latino DA PEARLS Czw. 20:30 - 21:30

Grupa zaawansowana- NABÓR

Monika Grzelak

Formacja Street Dance 10 – 16 lat Wt. 17:00 - 18:00

Grupa zaawansowana- CASTING 6.09 godz.15:00

Marta „Czajna” Jaremin
Krzysztof Płatek

Pt. 19:00 - 20:00

Grupa zaawansowana- CASTING 6.09 godz.15:00

Marta „Czajna” Jaremin
Krzysztof Płatek

High Heels Śr. 20:30 - 21:30

Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

David

Izolacje Śr. 20:30 - 21:30

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Magdalena Najdrowska

Czw. 20:30 - 21:30

Izolacje Funky
START 20.08

Jakub Kowalczyk

Jazz Wt. 18:00 - 19:00

Jazz1
Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Kalina Porazińska

Pn. 18:00 - 19:00

Jazz1/Klasyka
Zajęcia otwarte

Agnieszka Wojciechowska

Pn. 19:15 - 20:15

Jazz 2
Grupa zaawansowana

Bartek Kondracki

Jazz 10-13 Wt. 17:00 - 18:00

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Kalina Porazińska

Jazz Formacja The Unlimited Pn. 20:30 - 21:45

Grupa zaawansowana- CASTING 7.09 godz.20:30

Bartek Kondracki

LA Style Wt. 19:15 - 20:15

LA Style 1
Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Krzysztof Płatek

Wt. 20:15 - 21:15

LA Style 2
Grupa zaawansowana

Krzysztof Płatek

Ladies Solo Pn. 18:00 - 19:00

Ladies solo 1
Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Magdalena Najdrowska

Śr. 20:30 - 21:30

Ladies solo 1
Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Piotr Wróbel

Czw. 19:15 - 20:15

Ladies solo 1
Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Izabela Strzałkowska

Pachanga/Cha Cha Czw. 19:15 - 20:15

Grupa zaawansowana

Jakub Kowalczyk

Salsa Wt. 18:00 - 19:00

Salsa Pary 1
PLANOWANY START 15.09

Jakub Kowalczyk
Monika Grzelak

Wt. 20:30 - 21:30

Salsa Styling&Partnering
Grupa zaawansowana

Monika Grzelak
Kuba Kowalczyk

Salsa Funky 10 – 16 lat Śr. 18:00 - 19:00

Zajęcia wkrótce trwają zapisy

Monika Grzelak

Salsa Fusion Wt. 19:00 - 20:00

PLANOWANY START 15.09

Monika Grzelak

Czw. 18:00 - 19:00

PLANOWANY START 17.09

Monika Grzelak

Salsa Solo Pn. 18:00 - 19:00

Salsa Solo 1
Zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

Śr. 18:00 - 19:00

Salsa Solo 1
Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Joanna Sakowska

Śr. 19:15 - 20:15

Salsa Solo 2/3
Grupa zaawansowana

Magdalena Najdrowska

Salsa Styling choreografia Czw. 19:00 - 20:00

PLANOWANY START 17.09

Monika Grzelak

Sexy Dance Pn. 19:15 - 20:15

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Magdalena Najdrowska

Wt. 20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

Street dance Czw. 18:00 - 19:00

Street Dance 1
zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Marta „Czajna” Jaremin

Taniec Towarzyski Pn. 19:15 - 20:15

Towarzyski 2
Grupa zaawansowana

Maciek Recki

Czw. 18:00 - 19:00

Towarzyski 1
zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Izabela Strzałkowska

Śr. 19:15 - 20:15

Towarzyski 1
START 16.09-BRAK WOLNYCH MIEJSC

Piotr Wróbel

Czw. 20:30 - 21:30

Towarzyski 2
Grupa zaawansowana

Piotr Wróbel

Pn. 20:30 - 21:30

Towarzyski 2
Grupa zaawansowana

Piotr Wróbel

Taniec Użytkowy Pn. 18:15 - 19:15

Taniec Użytkowy 1
Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Maciek Recki

Pn. 19:15 - 20:15

Taniec Użytkowy 1
Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Piotr Wróbel

Pn. 20:30 - 21:30

Taniec Użytkowy 2
Grupa zaawansowana

Maciek Recki

Taniec Współczesny Śr. 19:15 - 20:15

T. Współczesny technika
Zajęcia otwarte

Kalina Porazińska

Śr. 20:30 - 21:30

Taniec Współczesny 2
Grupa zaawansowana

Kalina Porazińska

Videoclip dance Wt. 18:00 - 19:00

Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

David

Weekndowa Szkoła Tańca Sb. 11:00 - 14:00

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Natalia OsińskaKrzysztof Płatek
Kalina Porazińska

Zumba Pn. 20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Magdalena Najdrowska

Wt. 20:30 - 21:30

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Magdalena Najdrowska

Czw. 20:30 - 21:30

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Maciej Wojtkiewicz