Grafik zajęć

ZADZWOŃ I SPRAWDŹ CZY SĄ WOLNE MIEJSCA!

Pokaż wdług:

KursDzieńGodzinyUwagiInstruktor
AkrobatykaPt.17:30 - 19:00

Zajęcia otwarte

Krzysztof Wers

BachataCzw.18:00 - 19:00

Bachata 1
zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Jakub Kowalczyk

Ballerina show 3 – 6 latWt.16:00 - 16:45

3 - 6 lat
Zajęcia otwarte

Kalina Porazińska

Dance Mix 5 – 9 latPt.17:00 - 18:00

5 - 6 lat
Zajęcia otwarte

Natalia Osińska

Kalina Porazińska

Pt.17:00 - 18:00

7 - 9 lat
Zajęcia otwarte

Natalia Osińska

Krzysztof Płatek

Dance Mix 10 -13 latPt.18:00 - 19:00

Zajęcia otwarte

Natalia Osińska

Krzysztof Płatek

Formacja Jazz 10 – 16 latŚr.18:00 - 19:00

Grupa zaawansowana

Kalina Porazińska

Pt.19:00 - 20:00

Grupa zaawansowana

Kalina Porazińska

Formacja Latino 10 – 16 latŚr.17:00 - 18:00

Grupa zaawansowana

Monika Grzelak

Pt.16:30 - 17:30

Grupa zaawansowana

Monika Grzelak

Formacja Latino DA PEARLSCzw.20:30 - 21:30

Grupa zaawansowana- NABÓR

Monika Grzelak

Formacja Street Dance 10 – 16 latWt.18:00 - 19:00

Grupa zaawansowana-

Marta „Czajna” Jaremin

Krzysztof Płatek

Pt.19:00 - 20:00

Grupa zaawansowana-

Marta „Czajna” Jaremin

Krzysztof Płatek

IzolacjeŚr.20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Magdalena Najdrowska

Czw.20:30 - 21:30

Izolacje Funky
Zajęcia otwarte

Jakub Kowalczyk

JazzPn.18:00 - 19:00

Klasyka
Zajęcia otwarte

Radek Palutkiewicz

Pn.19:15 - 20:15

Jazz 2
Grupa średniozaawansowana

Radek Palutkiewicz

Wt.18:00 - 19:00

Jazz1
Zajęcia otwarte

Kalina Porazińska

Jazz 10-13Wt.17:00 - 18:00

Zajęcia otwarte

Kalina Porazińska

LA StyleWt.19:15 - 20:15

LA Style 2
Grupa średniozaawansowana

Krzysztof Płatek

Wt.20:15 - 21:15

LA Style 1
Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Krzysztof Płatek

Ladies SoloPn.18:00 - 19:00

Ladies solo 1
Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Magdalena Najdrowska

Śr.20:30 - 21:30

Ladies solo 1
Zajęcia wkrótce- trwają zapisy

Piotr Wróbel

Czw.19:15 - 20:15

Ladies solo 1
Zajęcia otwarte

Izabela Strzałkowska

Mini BeBoy 4 – 7 latŚr.17:30 - 18:30

4 - 7 lat
Zajęcia otwarte

Krzysztof Wers

Salsa ChallengeŚr.19:30 - 20:30

Grupa zamknięta

Monika Grzelak

Czw.20:00 - 21:00

Grupa zamknięta

Monika Grzelak

Śr.19:30 - 20:30

Marzec/Maj
PLANOWANY START 23.03

Monika Grzelak

Czw.20:00 - 21:00

Marzec/Maj
PLANOWANY START 23.03

Monika Grzelak

Salsa FusionWt.19:10 - 20:10

Zajęcia otwarte

Monika Grzelak

Śr.20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Robert Bochniak

Czw.18:00 - 19:00

Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Monika Grzelak

Salsa ParyWt.18:00 - 19:00

Salsa Pary 2
Grupa średniozaawansowana

Monika Grzelak

Jakub Kowalczyk

Wt.20:30 - 21:30

Salsa Styling&Partnering
Grupa średniozaawansowana

Monika Grzelak

Jakub Kowalczyk

Czw.19:15 - 20:15

Salsa Pary 1
START 3.03 - ostatnie wolne miejsca

Jakub Kowalczyk

Pt.18:00 - 19:00

Salsa Pary 1
Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Michał Wikliński

Salsa SoloPn.18:00 - 19:00

Salsa Solo 1
Zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

Śr.18:00 - 19:00

Salsa Solo 1
Zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

Śr.19:15 - 20:15

Salsa Solo 1
Zajęcia otwarte

Magdalena Najdrowska

Pt.17:00 - 18:00

Salsa Solo 1
Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Joanna Sakowska

Salsa StylingCzw.19:00 - 20:00

Grupa śreniozaawansowana

Monika Grzelak

Sexy DancePn.19:15 - 20:15

Zajęcia otwarte

Magdalena Najdrowska

Wt.20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

Pt.18:00 - 19:00

Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Joanna Sakowska

Street danceCzw.18:00 - 19:00

Street Dance 1
Zajęcia otwarte

Marta „Czajna” Jaremin

StretchingPn.21:00 - 22:00

Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Agnieszka Wojciechowska

Taniec brzuchaCzw.18:00 - 19:00

Trwają zapisy

Ayse

Taniec TowarzyskiPn.19:15 - 20:15

Towarzyski 2
Grupa średniozaawansowana

Maciek Recki

Pn.20:30 - 21:30

Towarzyski 2
Grupa średniozaawansowana

Piotr Wróbel

Czw.18:00 - 19:00

Towarzyski 1
Grupa zamknięta

Izabela Strzałkowska

Czw.20:30 - 21:30

Towarzyski 2
Grupa średniozaawansowana

Piotr Wróbel

Czw.19:15 - 20:15

Towarzyski 1
START 11.02
BRAK WOLNYCH MIEJSC

Piotr Wróbel

Czw.18:00 - 19:00

Towarzyski 1
Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Izabela Strzałkowska

Taniec towarzyski dzieciCzw.16:00 - 16:45

Taniec towarzyski dzieci 6-9 lat
zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Izabela Strzałkowska

Czw.17:00 - 18:00

Taniec towarzyski dzieci 10-13 lat
zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Izabela Strzałkowska

Taniec UżytkowyPn.18:15 - 19:15

Taniec Użytkowy 2
GRUPA ŚREDNIOZAAWANSOWANA

Maciek Recki

Pn.19:15 - 20:15

Taniec Użytkowy 1
grupa zamknięta

Piotr Wróbel

Pn.19:15 - 20:15

Taniec Użytkowy 1
PLANOWANY START 29.02

Piotr Wróbel

Taniec WspółczesnyŚr.19:15 - 20:15

T. Współczesny technika
Zajęcia otwarte

Kalina Porazińska

Śr.20:30 - 21:30

Taniec Współczesny 2
Grupa średniozaawansowana

Kalina Porazińska

Weekndowa Szkoła TańcaSb.11:00 - 14:00

Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

ZumbaPn.20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Magdalena Najdrowska

Wt.20:30 - 21:30

Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Magdalena Najdrowska

Czw.20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Maciej Wojtkiewicz