Grafik zajęć

ZADZWOŃ I SPRAWDŹ CZY SĄ WOLNE MIEJSCA!

Pokaż wdług:

Kurs Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Akrobatyka Pt. 17:30 - 19:00

Zajęcia otwarte

Maciek Karpiarz

Ballerina show 3 – 4 lata, 5 – 6 lat Sb. 11:45 - 12:30

3 - 4 lata
Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Amelia Jankiewicz

Sb. 10:45 - 11:30

5 - 6 lat
zajęcia otwarte

Amelia Jankiewicz

Wt. 16:00 - 16:45

5 - 6 lat
Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Amelia Jankiewicz

Dance Mix 10 -13 lat Pt. 18:00 - 19:00 Zajęcia otwarte Natalia Osińska
Krzysiek Płatek
Dance Mix 6 – 9 lat Pt. 17:00 - 18:00 Zajęcia otwarte Natalia Osińska
Krzysiek Płatek
Footwork Men&Ladies Śr. 20:30 - 21:30

Grupa zaawansowana

Dawid Kisiel

Formacja Latino 12-14 lat Pt. 19:15 - 20:15

Grupa zaawansowana -

Monika Grzelak

Formacja Latino DA PEARLS Czw. 19:15 - 20:15

Grupa zaawansowana

Monika Grzelak

Grupa Choreograficzna Moniki Grzelak Czw. 18:00 - 19:00

Styling Choreografia
Grupa zaawansowana

Monika Grzelak

Izolacje Czw. 20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Dawid Kisiel

Jazz Pn. 18:00 - 19:00

Jazz 1
zajęcia otwarte

Bartek Kondracki

Wt. 18:00 - 19:15

Jazz 1
zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Kalina Porazińska

Pn. 19:15 - 20:30

Jazz 2
Grupa zaawansowana

Bartek Kondracki

Pt. 16:00 - 17:00

Improwizacja
Grupa zaawansowana

Bartek Kondracki

Jazz Formacja The Unlimited Pn. 20:30 - 21:45

Grupa zaawansowana

Bartosz Kondracki

LA Style Wt. 20:15 - 21:15

LA Style 2
Grupa zaawansowana

Krzysiek Płatek

Ladies Latino Wt. 19:15 - 20:15

Ladies Latino 2
Grupa zaawansowana

Dawid Kisiel

Ladies Solo Śr. 18:00 - 19:00

Zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

Śr. 20:30 - 21:30

Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Piotr Wróbel

Czw. 19:15 - 20:15

Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Iza Strzałkowska

Ladies Styling Wt. 18:00 - 19:00

Grupa zaawansowana

Dawid Kisiel

Maluszki oderwane od poduszki 2 – 3 lata Wt. 17:00 - 17:45

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Amelia Jankiewicz

Czw. 18:00 - 18:45

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Agnieszka Birecka

Muzyczny świat dźwięków 6m. – 2 lata Czw. 17:15 - 18:00

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Agnieszka Birecka

Pachanga/Cha Cha Czw. 19:15 - 20:15

Pachanga/Cha Cha 2
Grupa zaawansowana

Dawid Kisiel

Projekt Spektakl Śr. 18:00 - 19:00

Taniec Współczesny
Grupa zaawansowana

Magdalena Wójcik

Pt. 19:00 - 20:00

Taniec Współczesny
Grupa zaawansowana

Magdalena Wójcik

Salsa Wt. 18:15 - 19:15

Salsa Pary 1
PLANOWANY START 9.06-ostatnie wolne miejsca

Kuba Kowalczyk

Wt. 20:30 - 21:30

Salsa Pary 2
Grupa zaawansowana

Dawid Kisiel

Czw. 18:15 - 19:15

Salsa Pary 2
Grupa zaawansowana

Kuba Kowalczyk

Czw. 20:30 - 21:30

Salsa Pary Choreografia
Grupa zaawansowana

Monika Grzelak
Kuba Kowalczyk

Salsa Solo Pn. 18:00 - 19:00

Salsa Solo 1
Zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

Śr. 19:15 - 20:15

Salsa Solo 2/3
Grupa zaawansowana

Dawid Kisiel

Sexy Dance Wt. 20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

Street dance OPEN Wt. 19:15 - 20:15

zajęcia otwarte

Krzysiek Płatek

Taniec Towarzyski Pn. 19:15 - 20:15

Towarzyski 2
Grupa zaawansowana

Maciej Recki

Śr. 19:15 - 20:15

Towarzyski 1
zajęcia wkrótce-trwaja zapisy

Piotr Wróbel

Czw. 20:30 - 21:30

Towarzyski 1
Grupa zamknięta

Piotr Wróbel

Pn. 06:00 - 06:00

Towarzyski 2
Grupa zaawansowanastart 11.06

Piotr Wróbel

Taniec Towarzyski Turniejowy – hobby Czw. 20:30 - 21:30

zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Iza Strzałkowska
Piotr Wróbel

Taniec Użytkowy Pn. 18:00 - 19:00

Taniec Użytkowy 2
Grupa zaawansowana

Piotr Wróbel

Pn. 18:15 - 19:15

Taniec Użytkowy 1
Grupa zamknięta

Maciej Recki

Pn. 20:30 - 21:30

Taniec Użytkowy 2
Grupa zaawansowana

Maciej Recki

Śr. 18:00 - 19:00

Taniec Użytkowy 1
PLANOWANY START 6.05- brak miejsc

Piotr Wróbel

Pn. 19:15 - 20:15

Taniec Użytkowy 1
Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Piotr Wróbel

Taniec Współczesny Śr. 19:15 - 20:15

T. Współczesny technika
Zajęcia otwarte

Magdalena Wójcik

Śr. 20:30 - 21:30

Taniec Współczesny 2
Grupa zaawansowana

Magdalena Wójcik

Weekndowa Szkoła Tańca i Musicalu Sb. 10:00 - 13:15

WST musical - taniec i wokal
10-16 lat

Zajęcia wkrótce – trwają zapisy

Amelia Jankiewicz
Agnieszka Birecka

Sb. 12:00 - 15:00

WST taniec 10-13 lat
Zajęcia otwarte

Natalia Osińska
Magda Najdrowska
Krzysiek Płatek

Współczesny Mini Formacja 10-16 lat Pt. 16:30 - 17:30

Grupa zaawansowana -

Magdalena Wójcik

Zumba Pn. 20:30 - 21:30

Zajęcia otwarte

Dorota Szyplińska