ConfiDANCE

#BeConfiDance  czyli 4 kroki do poczucia piękną 

Nie oszukujmy się… formy do lata już nie zrobimy, ale dodatkowe kilogramy, które przytuliłyśmy podczas kwarantanny nie powinny nam przeszkadzać w poczuciu się pewnymi siebie.

Przygotowałam dla Was nietypowy kurs tańca podczas , którego  nauczycie  się  jak  wyeksponować   swoją osobowość, kobiecość i zmysłowość

Czyli  jak  #BeConfiDance

Co zyskasz dzięki temu projektowi ?

Nauczysz się jak wykorzystywać elementy tańca w swoim codziennym życiu, czyli jak prezentować swoje atuty, poruszać z gracją czy pozować do zdjęć.

Poznasz też „babskie” triki, którym nie oprze się żaden facet.

Nauczysz fajnej choreografii  dzięki, której będziesz królową  wszystkich parkietów

Dziewczyny – łączymy się!

Odważ się….. #BeConfiDance

Ucz się od najlepszych !!

Zajęcia prowadzi
Monika Grzelak
choreograf, tancerka, pedagog, stylista ruchu

Vice Mistrzyni Świata i wielokrotna Mistrzyni Polski w salsie,
II Vice Mistrzyni Polski Par Zawodowych w tańcach latynoamerykańskich.

Tancerka Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklu Gorączka Sobotniej Nocy. Kreatorka i założycielka grupy tanecznej Dance Avenue Performance Group, z którą od wielu lat występuje na największych festiwalach salsy na świecie prezentując własne choreografie. Występowała m.in. w Nowym Yorku, Singapurze, Paryżu, Los Angeles czy Berlinie
Jako choreograf i tancerka pracowała przy wielu produkcjach telewizyjnych, filmowych i teatralnych : „You Can Dance” choreograf w edycji polskiej i ukraińskiej „Zaskocz mnie”, „Fabryka Gwiazd”, „Zaskocz Bliskich”, „Randka z Nieznajomym” Asystent choreografa i tancerka w filmie „Kochaj i tańcz” Choreograf i tancerka w filmie ,,Huśtawka„

Na co dzień – jest właścicielką i liderką szkoły tańca Dance Avenue w Gdańsku

Zajęcia w opcji on line  lub w studiu  Dance Avenue

  • Zajęcia on line na zamkniętej grupie na FB
    Zajęcia live będą nagrywane więc nawet jeśli je przegapisz nie stracisz ich.
    Będziesz mogła skonsultować się z prowadzącą czy nagrać swój taniec by dostać informację zwrotną 🙂
  • Zajęcia w
    Studio Tańca Dance Avenue ul. K. Leczkowa 1, Gdańsk

Zajęcia wt. i czw. Godz. 19.00
Najbliższy kurs
7-16 VII

Koszt: 99zł

Co mówią uczestniczki kursów :

Dziękuję za zajęcia, dobrze się bawiłam i było to coś czego szukałam od dawna. Jak nabyć właśnie pewności siebie w swoich ruchach i nie bać się pokazać swojej kobiecości.
Magda M.

Dziękuję za Twoje zaangażowanie i wielką pasję którą potrafisz się dzielić z innymi kobietami . Be Confi to wielka rzecz dla każdej kobiety. Brakuje na rynku ludzi którzy potrafią przekazać kobietom w jaki sposób mogą się dostojnie prezentować . Ty robisz to wspaniale, proszę działaj tak dalej online to bardzo dobry sposób dotarcia w nieznane zakątki kobiecych dusz.
Stanisława K.

Bardzo polecam. Monika ma niesamowity dar do zjednywania sobie ludzi. Profesjonalizm, otwartość, uważność – to tylko kilka z wielu cech, które budzą poczucie zaufania i bezpieczeństwa. Podczas zajęć można odczuć jak bardzo liczy się każda osoba oraz jej wkład w jakość tańca i nauki życia z uśmiechem 😉♥.
Magda A.