O nas

O AKADEMII

Akademia Tańca Dance Avenue – Monika Grzelak jest jedną z największych szkół tańca w Polsce.

Prowadzi ją utytułowana tancerka, trenerka i choreograf – Monika Grzelak.

Działalność szkoły opiera się na mistrzowskich tytułach i ogromnej pasji właścicielki, instruktorów oraz tancerzy.
Absolwenci Dance Avenue stają się aktorami-tancerzami sceny teatralnej i telewizyjnej, zakładają własne szkoły tańca i wyjeżdżają za granicę, by tam występować w najlepszych grupach tanecznych. Ta szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się kursy tańca. To także miejsce towarzyskich spotkań i tanecznych imprez.
Zapewniamy komfort, bezpieczeństwo oraz wspaniałą atmosferę do nauki tańca.

OFERTA

Proponujemy:

  • Najbogatszy w Trójmieście wybór zajęć tanecznych i muzycznych na wszystkich poziomach zaawansowania w systemie indywidualnym i grupowym,
  • Zajęcia dla dzieci, już od 6 miesiąca , młodzieży, dorosłych,
  • Warsztaty, wczasy i obozy taneczne,
  • Imprezy i wieczorki taneczne dla dorosłych i młodzieży z animacjami i konkursami,
  • Promocje i konkursy z nagrodami na stronie,
  • Współpracę z Agencją Artystyczną, dzięki nam możesz przygotować doskonałą imprezę okolicznościową z pokazami i animacjami dla Firmy, dla siebie czy dzieci (10 lat na rynku z doskonałymi referencjami jako grupa „Salsa Kings”),
  • Multimedialną Szkołę Tańca dostępną w salonach Empik na terenie całego kraju oraz w sklepach w Rosji i Słowacji.

FORMACJE

W ramach Akademii Dance Avenue działają formacja zawodowa -Dance Avenue Performance Team, oraz formacje dzicięce i młodzieżowe .

KADRA INSTRUKTORSKA

Kadrę instruktorską stanowią utytułowani tancerze i instruktorzy, którzy z pełnym zaangażowaniem przekazują swoje umiejętności kursantom. Są wśród nich Finaliści Mistrzostw Świata i Europy Formacji Zawodowych w Tańcach Towarzyskich, zdobywcy tytułów mistrzowskich, finaliści ogólnopolskich turniejów salsy i mistrzowie tańca.
Możliwość nauki tańca z mistrzami to podróż w świat, który pozwoli na odkrycie drzemiących talentów, nowych możliwości, a także na relaks. To przyjemny sposób na oderwanie się od codziennych obowiązków.

OBIEKT

Akademia Tańca Dance Avenue – Monika Grzelak prowadzi swoją działalność w wyjątkowym obiekcie: w gdańskiej „Napoleonce”.
Dworek, w którym w 1807 roku gościł rzekomo sam Napoleon Bonaparte mieści się w Gdańsku Wrzeszczu przy ul. Konrada Leczkowa 1.
Zabytkowy z zewnątrz, historyczny i stylowy Dworek „Napoleonka” zaskakuje swoim wnętrzem o europejskim standardzie, z przestronnymi, profesjonalnie wyposażonymi, klimatyzowanymi i monitorowanymi salami tanecznymi oraz z pełnym zapleczem sanitarnym (szatnie, łazienki z prysznicami, toalety). Dworek został w całości zaadoptowany na szkołę tańca. Pozwala to na prowadzenie zajęć w komfortowych warunkach i bez żadnych ograniczeń.
Atmosfera panująca w obiekcie, wystrój i profesjonalna obsługa gwarantują miłe spędzanie czasu w dobrym towarzystwie na zajęciach, które stanowią przyjemność – a dla wielu są prawdziwą pasją.

PROMUJEMY TANCERZY

Promujemy tancerzy i artystów zapewniając im korzystanie z sali na własny trening bez ograniczenia czasu. Szczegółowe informacje i regulamin w Recepcjach Dance Avenue.

WYNAJMUJEMY LOKALE

Wynajmujemy duże i bardzo ładne powierzchnie w Gdańsku przy ul. Konrada Leczkowa 1

Recepcja Dance Avenue Sala Dance Avenue