Spectrum: wyniki ostatni weekend sobota Łeba niedziela Dance Grup

Podczas kwietniowych zawodów Dance Avenue Spectrum zdobyło aż 35 medali w tym Mistrzostwo Polski !!!!
Ogromne Gratulacje dla trenerki Kaliny Porazińskiej i całego zespołu !!!

Szczegółowe wyniki :

Mistrzostwa Polski WADF 2018 Białe-Błota 23.03
1 miejsce – Karolina Bialomyzy + Jakub Kiryk – Duety Artistic Dance 12-15 lat
2 miejsce – Jakub Kiryk – Solo Artistic Dance 12-15 lat
II miejsce Jazz Dance Showcases pow. 15 lat
III miejsce Jazz Dance Large Team 12-15 lat
IV miejsce Jazz Dance Showcases 12-15
V miejsce Duet Martyna Pałubicka + Zuzanna Sitek
V miejsce Jazz Dance Small Teams 12-15
V miejsce Jazz Dance Large Teams pow.15 lat
VI miejsce Jazz Dance Small Teams pow. 15 lat

Ogólnopolski Turniej Tańca 17.03 Kartuzy

Dance Avenue Spectrum 12-15 lat

3 miejsce – Mini Formacja Jazz Dance 12-15 lat

2 miejsce – Formacje Jazz Dance 12-15 lat

2 miejsce – Formacje Inne Formy Tańca 12-15 lat

Dance Avenue Spectrum 15+

2 miejsce – Mini Formacja Jazz Dance pow. 15 lat

2 miejsce – Formacje Jazz Dance pow. 15 lat

1 miejsce – Formacje Taniec Współczesny pow. 15 lat

1 miejsce – Formacje Inne Formy Tańca pow. 15 lat

 

 

OGÓLNOPOLSKI FESTIWA SZTUKI BALETOWEJ
14.04.2018

Kategoria: 9-11
Solo Jazz
V miejsce Zuzanna Sitek
Solo T. Współczesny
VIII miejsce Zuzanna Sitek

Kategoria 12-15 lat
Solo Jazz
miejsce Jakub Kiryk
miejsce Marcysia Ossowska

NAGRODA SPECJALNA ZA OSOBOWOŚĆ TANECZNA I ARTYSTYCZNĄ – Jakub Kiryk

Solo T. Współczesny
miejsce Jakub Kiryk
IV miejsce Natalia Filowiat
V miejsce Karolina Białomyzy, Zuzanna Brzóska
VI miejsce Martyna Pałubicka
VII miejsce Emilia Bentkowska
VIII miejsce Marcelina Ossowska

Duety Jazz
miejsce Karolina Białomyzy + Laura Aksamit
Duety T. Współczesny
miejsce Karolina Białomyzy + Jakub Kiryk
VI miejsce Zuzanna Sitek + Martyna Pałubicka
II miejsce Miniformacje Jazz  12-15 lat
III miejsce Formacje T. Współczesny 12-15 lat
I miejsce Formacje Jazz 12-15 lat

Kategoria 15+ lat
Solo Jazz
miejsce Oliwia Puzdrowska
IV miejsce Agnieszka Jankowska
Solo T. Współczesny
miejsce Michalina Paluchowska
IV miejsce Oliwia Puzdrowska

Duet T. Współczesny
miejsce Marcelina Baranowska + Zuzanna Żyszkiewicz
I miejsce Miniformacje Jazz pow. 15 lat
II miejsce Formacje Jazz pow. 15 lat
II miejsce Formacje T. Współczesny pow. 15 lat

VI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FORM TANECZNYCH „DANCE GRUP”

Kategoria: Taniec Współczesny
solo 11 lat:
Zuzanna Sitek
solo 12-15 lat:
IV miejsce Jakub Kiryk
solo pow. 15 lat
IV miejsce Oliwia Puzdrowska

duety 12-15 lat
miejsce Karolina Białomyzy + Jakub Kiryk
duety pow. 15 lat
miejsce Marcelina Baranowska+Zuzia Żyszkiewicz
II miejsce Miniformacje pow. 15 lat
I miejsce Formacje 12-15 lat
I miejsce Formacje pow. 15 lat

Kategoria: Inne Formy Tańca
solo 12-15 lat
miejsce Kiara Jaworska
V miejsce Marcysia Ossowska
V miejsce Kornelia Piertas

solo pow. 15 lat
V miejsce Emilia Kowalewska
IV miejsce Patrycja Kołowska
IV miejsce Michalina Paluchowska

duety 12-15 lat
V miejsce Laura Aksamit+Karolina Białomyzy
II miejsce Miniformacje 12-15 lat
II miejsce Formacje 12-15 lat
II miejsce Formacje pow. 15 lat