Multimedialna Szkoła – Kurs na DVD

Nasza Mutimedialna Szkoła tańca wydana w 2004 roku i dostępna w salonach Empik doczekałą się kilku wydań. Obecnie także dostępna jest w częściach po dwa, trzy tańce.

To wspaniały prezent, materiał szkoleniowy lub gadżet na Twoją imprezę firmową.

„Jak szybko nauczyć się tańczyć?”

Czy chcesz nauczyć się aż ośmu tańców tak, aby poczuć wolność ruchu, fizyczność swojego ciała, poczuć się pewniej i być zadowolonym z nowych umiejętności, których niejedna osoba Ci pozazdrości?

Czy zastanawiałeś się kiedyś jakby to było, gdybyś umiał znakomicie tańczyć aż 8 różnych tańców i to zarówno tych młodzieżowych (dyskotekowych), jak i tańce klasyczne, które nigdy nie wychodzą z mody?

Z pewnością byłoby Ci dużo łatwiej odnaleźć się na każdej imprezie, na której się tańczy. Nieważne, czy byłbyś na dyskotece ze znajomymi, czy na uroczystym balu, gdzie tańczy się wyłącznie tańce klasyczne. Na każdą okazję miałbyś w repertuarze jakiś taniec.

Tańcz to proste – dzięki temu multimedialnemu kursowi tańca, szybko i łatwo nauczysz się tańczyć aż 8 najpopularniejszych tańców:

salsa
2. cha cha
3. swing-jive
4. salsa hip-hop
5. rumba
6. mambo
7. tango
8. walc

Dla każdego tańca program posiada trzy opcje:

* INFORMACJE – tutaj zapoznasz się z ogólnymi informacjami na temat tańca, jego pochodzenia, stylu, charakterystycznych cechach itp.
* NAUKA – tu poznasz i nauczysz się poszczególnych figur, kroków, tipsów i innych elementów danego tańca. Wszystkie one przedstawiane są w formie filmów i opatrzone są odpowiednim fachowym komentarzem zwracającym uwagę na najważniejsze elementy i szczegóły. Do dyspozycji masz ekran, na którym mistrzowie wykonują wskazane figury oraz ekran układu stóp, dokładnie demonstrujący ich ruchy i układ podczas tańca.
* MISTRZOWIE – to mistrzowski pokaz zawierający przedstawione wcześniej elementy tańca.

Powyżej widzisz zrzut ekranu z kursem (opcja nauki salsy). Każdy film z kursu możesz powiększyć na cały ekran, aby dokładniej móc zobaczyć, jak należy poprawnie wykonać omawianą figurę czy układ.

Czy wiesz dlaczego ten kurs jest wyjątkowo dobry, a nauka z nim jest niesłychanie prosta? Ponieważ zawiera filmy, dzięki którym będziesz mógł lub mogła zobaczyć, jak należy zatańczyć dany taniec, układ oraz pojedynczą figurę.

Dodatkowo masz możliwość włączenia filmu w zwolnionym tempie lub wybrania innego ujęcia (widoku od drugiej strony), aby jeszcze dokładniej przeanalizować poszczególne ruchy. Dzięki temu żaden szczegół Ci nie umknie.

Inne ułatwienia to m.in okienko podglądu kroków, które możesz obracać, aby ułatwić koordynację podczas nauki względem siebie lub partnera/partnerki. Przydatna jest także opcja rozliczania (raz… dwa… trzy… itd.), dzięki której skończą się Twoje kłopoty z trafieniem w rytm. Czy zauważyłeś, jak dzięki temu, łatwo będzie Ci uczyć się tańczyć?

Nauczycielami w tym kursie tańca są mistrzowie tańca z grupy „The Salsa Kings” Monika Grzelak i Przemysław Wereszczyński

– Aktorzy i tancerze pierwszego polskiego filmu tanecznego „Kochaj i Tańcz”
Vice Mistrzowie Świata w Salsie
– Mistrzowie Polski w Salsie i Mambo,
– 7 para Świata w Salsie i Mambo,
– II V-ce Mistrzowie Polskich Par Zawodowych w Tańcu Sportowym Towarzyskim

Kurs gwarantuje najwyższy poziom nauki, a specjalnie skomponowana do programu muzyka wręcz porywa do tańca.

Program „Tańcz! To Proste!” jest w pełni interaktywny, interesującą figurę wybierasz z listy i już możesz ćwiczyć! Robisz to kiedy chcesz, ile chcesz i jak chcesz – wszystko zależy wyłącznie od Ciebie! Program jest oczywiście w języku polskim i posiada przyjazny oraz łatwy w obsłudze interfejs.

Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z tańcem lub chcesz zwiększyć swoje umiejętności ten kurs tańca jest dla Ciebie. Nauka tańca naprawdę nie jest trudna, a dzięki temu kursowi efekty Twojej pracy będzie widać zaskakująco szybko.

Wymaganie sprzętowe kursu:
Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii na płycie DVD znajdują się dwie wersje kursu tańca:
1. telewizyjna – przeznaczona dla stacjonarnych (filmowych) odtwarzaczy DVD
2. komputerowa – przeznaczona dla komputerów typu PC

Zatem kurs można uruchomić zarówno na telewizorze (obsługuje się go wtedy za pomocą pilota odtwarzacza DVD), jak i komputerze!

Do działania wersji telewizyjnej wystarczy dowolny stacjonarny odtwarzacz DVD, natomiast wersja komputerowa wymaga sprawnego komputera z procesorem 600 MHz lub szybszym, napęd DVD, system Windows 98SE/ME/XP/Vista.