Mini B-Boy 3 – 4 lat

Mini B-Boy to zajęcia dla wszystkich dzieci, które chcą się poturlać, wyskakać. Będziemy uczyć stania na rękach a może nawet salta.
Zajęcia, które usprawniają i wzmacniają a jednocześnie dają świetną podstawę do wszelkich form tanecznych i ruchowych a wszystko to pod okiem wspaniałego instruktora

Rafał Połubiejko – Reprezentant legendarnej ekipy Break Body Crew, oraz Knockout Gang. Doświadczenie i wiedzę czerpał od światowej klasy B-Boys i B-girls, m.in. BBoy Roxrite, BBoy Moy, BBoy Olsześ, Bboy Bruce Almi nghty, BBoy Leaget. Od 1999 roku czynnie bierze udział w światowej scenie bboyingowej. Do jego największych osiągnięć można zaliczyć między innymi: Top 16 Schwitzerland „BreakTrough”, 1 miejsce pierwszych zawodach regionu warmińsko-mazurskiego w 2002 roku. Rafał może także poszczycić się udziałem w projektach taneczno-teatralnych  „Jaś i Małgosia”. Od dwóch lat regularnie możecie podziwiać go na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni w spektaklach  „Notre Dame de Paris” i ,, Gorączka  Sobotnie Nocy ’’ .

Terminy zajęć

Grafik

Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Wt. 16:00 – 16:45 zajęcia wkrótce trwają zapisy Rafał Połubiejko
Śr. 17:00 – 17:45 START 26.09 Rafał Połubiejko

Starszych zapraszamy na zajęcia Break Dance 😊

Terminy zajęć

Grafik

Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Pn. 20:15 – 21:15 Break Dance z elementami akrobatyki
zajęcia wkrótce – trwają zapisy
Rafał Połubiejko
Wt. 17:00 – 18:00 Break Dance 5-13 lat
zajęcia otwarte – można dołączyć
Rafał Połubiejko
Wt. 18:00 – 19:00 Akrobatyka 5-13 lat
zajęcia otwarte – można dołączyć
Rafał Połubiejko