Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Gimnastyce Artystycznej

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza instruktorka – Ania Mrozińska wraz ze swoimi podopiecznymi odniosła kolejny duży sukces na arenie sportowej.  Ania przygotowała grupę dziewczynek do udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Gimnastyce Artystycznej, które odbyły się w dniach 3-4.10.2009r. w Szczecinie W zawodach brały udział dzieci z rocznika 2000 i młodsze.

Ania Mrozińska pojechała do Szczecina z czterema małymi gimnastyczkami, które na co dzień trenują pod jej okiem w Klubie SGA Gdynia. W składzie reprezentacji Gdyni były:Natalia Kozioł (występowała na zakończenie sezonu DA), Zuzanna Błaszczyk, Nadia Walczak, Paulina Maszota. Dziewczynki poradziły sobie znakomicie, zdobyły wiele medali i wyróżnień.

W klasyfikacji indywidualnej w wieloboju Natalka zajęła drugie miejsce zdobywając srebrny medal, natomiast w finałach zdobyła złoty medal w układzie ze skakanką i srebrny medal w układzie taneczno-akrobatycznym.
Medal srebrny zdobyła również Zuzia Błaszczyk w układzie ze skakanką. Pozostałe dziewczynki znalazły się w czołówce, czyli w pierwszej ósemce. W klasyfikacji drużynowej Klub SGA Gdynia zajął pierwsze miejsce. Z Pomorza występowały zawodniczki z dwóch klubów. Po zsumowaniu punktacji małe Gdynianki znalazły się na pierwszym miejscu jako województwo pomorskie.

Szkoła Tańca Dance Avenue serdecznie gratuluje dziewczynkom ich ogromnych sukcesów, a Pani Ani – tak zdolnych i pracowitych podopiecznych. Życzymy Wam jeszcze wielu medali i pucharów na zawodach krajowych i międzynarodowych. Mamy nadzieję, że już wkrótce zasilicie szeregi naszej kadry olimpijskiej.