Taniec Towarzyski

Jeśli uważsz się za osobę wszechstronną, lubisz uczyć się czegoś nowego i sprawia ci to radość, w twoim życiu nie powinno zabraknąć umiejętności tanecznych! Nie potrafić tańczyć po prostu nie wypada, a w naszej akademii poczujesz się przez chwilę jak na parkiecie ‚Tańca z gwiazdami” !
Taniec towarzyski to uprawiana od początku wieku XX wieku forma rozrywki wywodząca się z tańców salonowych i zabaw ludowych. Poszczególne tańce różnią sie pochodzeniem, chrakterem, schematem ruchów i muzyką. Składa się z 10 tańców : 5 standardowych i 5 latynoamerykańskich. Standard to elegancja ruchów, kurtuazja, dostojne pozy. Temperament, zmysłowość , gorące rytmy charkteryzują tańce latynoamerykańskie.

Specjalnie dla Ciebie opracowaliśmy autorski program użytkowego Tańca Towarzyskiego.
Z klasycznego kanonu wybraliśmy siedem najbardziej uniwersalnych i przydatnych tańców. Przez 8 kolejnych tygodni opanujesz podstawy i nauczysz się najważniejszych, charakterystycznych figur Trzech Tańców Standardowych:

  • walca angielskiego
  • walca wiedeńskiego
  • tanga
  • quickstep

oraz czterech Tańców Latynoamerykańskich:

  • samby
  • cha-chy
  • rumby
  • jive’a

Już nigdy nie będziesz się chować w kącie podczas balu maturalnego, sylwestrowego, czy spotkania biznesowego przy dźwiękach muzyki. A może odkryjesz w sobie niezwykły talent taneczny, o którym wcześniej nie miałeś pojęcia? Przekonaj się…

„Rewelacyjnie prowadzne zajęcia. Instruktor bardzo cierpliwie tłumaczy jak wykonywac wszystkie figury. Bacznie obserwuje pary i podaje potrzebne wskazówki.”

Terminy zajęć

Grafik

Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Pn. 18:00 - 19:00

Towarzyski technika
Grupa średnio zaawansowa
– możesz dołączyć

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

Wt. 18:00 - 19:00

Towarzyski 1
zajęcia wkrótce - zapisz się

Kamil Kozłowski

Ewelina Joka

Czw. 18:15 - 19:15

Towarzyski 2
Grupa średnio zaawansowana
-można dołączyć

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

Czw. 19:15 - 20:15

Towarzyski 2 / 3
Grupa zaawansowana
-można dołączyć

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

Czw. 20:15 - 21:15

Towarzyski 1
START 26.09
-brak miejsc

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski