Sexy Dance

Chcesz poczuć się naprawdę kobieco? Uwodzić ruchem i świetną figurą?

Sexy Dance to mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych stylów, która ukierunkowana jest na wydobywanie z kobiety wdzięku. Sexapil nie opiera się tylko na wyglądzie zewnętrznym, lecz także na umiejętności podkreślenia tego, co jest najlepsze w naszym ciele.

Sexy Dance

to odmiana aerobiku stanowiąca połączenie tańca oraz klasycznych ćwiczeń kondycyjno-wytrzymałościowych i stretchingu. Forma ruchu wzorowana jest na sposobie poruszania się charakterystycznym dla tancerek go-go. Przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego, który jest główną częścią zajęć.
Tego rodzaju ćwiczenia doskonale wpływają zarówno na ciało jak i na psychikę kobiety. Oprócz tego, że wzmacniają i rozciągają mięśnie, czy stawy oraz pomagają spalić kalorie, to przede wszystkim uczą seksownego sposobu poruszania się oraz dają pewność siebie. Sekret kryje się w sposobie bycia, poruszania się, poczucia własnej wartości. W każdej z nas jest coś pięknego, coś czarującego, należy to jedynie oszlifować. Sexy Dance to dobry sposób na sprawienie niespodzianki mężowi czy chłopakowi.

 

Zapisz

Zapisz