Sexy Dance

Chcesz poczuć się naprawdę kobieco? Uwodzić ruchem i świetną figurą?
Sexy Dance to mieszanka najgorętszych i najbardziej zmysłowych tanecznych stylów, która ukierunkowana jest na wydobywanie z kobiety wdzięku. Sexapil nie opiera się tylko na wyglądzie zewnętrznym, lecz także na umiejętności podkreślenia tego, co jest najlepsze w naszym ciele.

Sexy Dance

to odmiana aerobiku stanowiąca połączenie tańca oraz klasycznych ćwiczeń kondycyjno-wytrzymałościowych i stretchingu. Forma ruchu wzorowana jest na sposobie poruszania się charakterystycznym dla tancerek go-go. Przeciągania, kocie ruchy, kołysanie biodrami i obroty to stałe fragmenty układu choreograficznego, który jest główną częścią zajęć.
Tego rodzaju ćwiczenia doskonale wpływają zarówno na ciało jak i na psychikę kobiety. Oprócz tego, że wzmacniają i rozciągają mięśnie, czy stawy oraz pomagają spalić kalorie, to przede wszystkim uczą seksownego sposobu poruszania się oraz dają pewność siebie. Sekret kryje się w sposobie bycia, poruszania się, poczucia własnej wartości. W każdej z nas jest coś pięknego, coś czarującego, należy to jedynie oszlifować. Sexy Dance to dobry sposób na sprawienie niespodzianki mężowi czy chłopakowi.

Zapisz

Zapisz

Terminy zajęć

Grafik

Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Wt. 18:00 - 19:00

Sexy Dance Open
Zajęcia otwarte – możesz dołączyć

Karolina Landowska

Czw. 19:00 - 20:00

Sexy Dance 2 Open
Grupa średnio zaawansowana
– możesz dołączyć

Karolina Landowska