Jazz i taniec współczesny

Taniec współczesny, Jazz kurs tańca w szkole tańca Dance Avenue

Jazz i taniec współczesny  pozwala uczestnikom poznać metodykę wykonywania trudnych technicznie ruchów, uczy utrzymania balansu w tańcu oraz dynamiki, a także poprawia koordynację i świadomość ruchową tancerzy.
Cechami charakterystycznymi tańca jazzowego i współczesnego są tak zwane izolacje, czyli ruchy poszczególnymi partiami ciała i kontrakcje, które będą nieodłączną częścią zajęć. Celem zajęć jest przygotowanie do wysiłku, wzmocnienie mięśni, uelastycznienie ciała i wyrobienie koordynacji ruchowej.

Kurs ten skierowany jest dla tancerzy, nie tylko jazzowych. Jeśli tańczysz i chcesz polepszyć swoją technikę to takich właśnie zajęć potrzebujesz. Jeśli chcesz podszkolić swoje umiejętności, nauczyć się podstaw technicznych, wykonywać efektowne piruety czy skoki, te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Technika taneczna przydaje się tancerzom każdego stylu tańca – od hip-hopu, po jazz, przez salsę i taniec towarzyski. Każdy tancerz powinien znać podstawy i posiąść niezbędne umiejętności z zakresu techniki tańca klasycznego.

Terminy zajęć

Grafik

Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Śr. 18:00 - 19:00

Współczesny/Jazz OD ZERA
Zajęcia otwarte

Kalina Porazińska

Śr. 19:15 - 20:15

Współczesny/Jazz 2
Grupa średnio zaawansowana

Kalina Porazińska

Czw. 19:15 - 20:15

Jazz Open
Zajęcia otwarte

Kalina Porazińska