Izolacje

Izolacje - kurs tańca -solo dla wszystkich w Dance Avenue

Zajęcia otwarte dla wszystkich bez ograniczenia wieku i zaawansowania tanecznego.

Izolacje latin afro funk, na bazie techniki Katherine Dunham (mix afro, baletu i funky).

Izolacje: Każdy segment ciała – głowa, ręce, tułów szyja – wykonują oddzielne ruchy. Przez godzinę, w rytm muzyki, skupimy się na ćwiczeniach poszczególnych fragmentów ciała. Wykonując najpierw obszerne wolne powtórzenia sekwencji ruchowej aż do mniejszych i szybszych odkryjesz mięśnie w swoim ciele, o których istnieniu nie miałeś pojęcia, albo nie wiedziałeś jak ich używać. Izolacje sprawią, że Twoje ciało stanie się elastyczne, dynamiczne i silne a ruch bardziej świadomy. Swoboda i interpretacja muzyki nie będzie już stanowiła dla Ciebie problemu! Z izolacji korzystają amatorzy jak i zawodowi tancerze. Spróbuj i Ty i odkryj swoje ciało na nowo!!

„Fantastyczne!!! Bardzo skuteczne zajęcia!!Coś niesamowitego!”

„Super! Dokładna analiza ruchu, nauka słuchania muzyki, interpretacji i improwizacji.”

„Energia, która we mnie wstępowała rano nie opuszczała mnie az do następnego dnia. Rzeczywiście o istnieniu niektórych mięśni nie miałam pojęcia!”

Izolacje Funky:

Tańczysz i czujesz się jakoś sztywno? Masz problem z koordynacją? A może po prostu chcesz uelastycznić ciało? Izolacje Funky Style to lekarstwo na te problemy. Twoje ciało poczuje radość i energię oraz nauczy się interpretować rytm i muzykę. Dostaniesz niezły wycisk okraszony rewelacyjną muzyką funky zarówno klasyków jak i współczesnych wykonawców. Zajęcia solo prowadzone przez Kubę Kowalczyka z niespożytą dawką humoru i energii:)

Terminy zajęć

Grafik

Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Czw. 20:15 - 21:15

Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Jakub Kowalczyk