Salsa Styling

Salsa styling

Oto rodzaj salsowych zajęć przeznaczonych tylko dla pań. Jeśli poczułaś zmysłowy smak salsy i tańczenie jej sprawia ci ogromną przyjemność, możesz sprawić, że Twój styl poruszania stanie się oryginalny. Szczegółowo dopracujesz ruchy ciała, które podczas tańczenia wypełnią się gracją i ekspresją. Styling to doskonałe uzupełnienie salsy w parach! Niepowtarzalne, rytmiczne ruchy bioder nie będą mogły pozostać niezauważone! Wystylizowane tanecznie ramiona i dłonie sprawią, że zaimponujesz swoją kobiecością na każdym parkiecie!
Ladies Styling doda Ci odwagi w improwizacji z partnerem i uroku w tańcu!
Zapraszamy wszystkie paniena poziomie średniozaawansowanym w salsie.

Zajęcia poprowadzi :
Monika Grzelak – tancerka, pedagog, instruktor. Vice Mistrzyni Świata w Mambo, Mistrzyni Polski w Salsie, Mambo i Rueda de Casino. Współtwórczyni choreografii do polskiej i ukraińskiej edycji „You Can Dance” oraz do filmu „Kochaj i Tańcz”.
Każde zajęcia Moniki Grzelak to duża dawka energii, ale przede wszystkim ogromnej wiedzy, którą instruktorka dzieli się z uczestniczkami. Inspiracje czerpią z wielu źródeł, co sprawia, że każda choreografia jest zaskakująca!
Na grupę choreograficzną zapraszamy wszystkie tancerki średnio i zaawansowane w salsie. Pod czujnym okiem Moniki przygotujecie choreografię dzięki ,której zyskacie nową jakość w tańcu i , którą będziecie miały możliwość zaprezentować na pokazie tanecznym 🙂

Terminy zajęć

Grafik

Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Czw. 19:15 - 20:15

Styling Choreografia
Grupa zaawansowana- Zajęcia wkrótce

Monika Grzelak