Formacja Latino DA PEARLS

Serdecznie zapraszamy do naszej Formacja Dance Avenue Pearls! Prowadzi je wspaniała Monika Grzelak, która jest Mistrzynią Polski i V- ce Mistrzynią Świata w Salsie. Zaraża pozytywną energią i zajęcia z nią to sama przyjemność. Własną drużynę traktuje jak swoje dzieci!
Nasze ulubione cytaty pani Moniki 🙂 ,,Bardzo dobrze, dostateczny jeszcze raz”- Martyna ,,Nie pływamy, tylko robimy drobne kroczki”- Agnieszka ,,Rączki jakbyśmy trzymali gucci i chanel” Dorotka ,,Ruszajcie paluszkami jakbyście suszyli pazurki”- Julia ,,Trzymajcie marynarki jak ziomale”- Ania

Świetnie się bawimy ale również intensywnie trenujemy a efekty już są 🙂

1 miejsce na turnieju Dance group w Osowie ( mini formacja) 2 miejsce na międzynarodowym turnieju latino w Kielcach(mini formacja) 2 miejsce na festiwalu tańca nowoczesnego. Solo Martyna Szyndler 12+ 3 miejsce na festiwalu tańca nowoczesnego. Julia Kasiłowska solo 12+ 1 miejsce na festiwalu tańca nowoczesnego. Dorota Kasiłowska solo 9-11 4 miejsce na festiwalu tańca nowoczesnego. Agnieszka Magda solo 12+ 5 miejsce na międzynarodowym turnieju latino w Kielcach. Duet Julia Kasilowska i Agnieszka Magda 12-15.

Zapraszamy dołącz do nas!

Zobaczcie jak tańczymy:

Terminy zajęć

Grafik

Dzień Godziny Uwagi Instruktor
Wt. 17:00 - 18:00

Formacja 7-10 lat
Zajęcia wkrótce-trwają zapisy.

Monika Grzelak

Czw. 17:00 - 18:00

Formacja 7-10 lat
Zajęcia wkrótce-trwają zapisy.

Monika Grzelak

Wt. 18:00 - 19:00

Formacja 13+
Grupa średnio zaawansowana. MOŻNA DOŁĄCZYĆ-UMÓW SIĘ NA CASTING

Monika Grzelak

Śr. 18:00 - 19:00

Formacja 13+
Grupa średnio zaawansowana. MOŻNA DOŁĄCZYĆ-UMÓW SIĘ NA CASTING

Monika Grzelak