Krajowe Mistrzostwa Polski IDO 2010

Krajowe Mistrzostwa Polski IDO Tarnowie Podgórnym

Z przyjemnością informujemy, że w dniach 28-30.05.2010 w Tarnowie Podgórnym odbyły się Krajowe Mistrzostwa Polski IDO. I tym razem wychowankowie Akademii Tańca Dance Avenue trenowani przez Monikę Grzelak nie zawiedli, przywożąc nowe tytuły i puchary.

W kategorii Duety – Pary Mambo mistrzami Polski zostali Paulina Turska i Paweł Rymarczyk a tytuł wicemistrzów zdobyli Basia Materka i Michał Danowski. Trzeba tu wspomnieć, że Basia i Michał dzień wcześniej wystąpili na Ogólnopolskim Turnieju Primavera Salsa Open, na którym także zdobyli srebrny medal. Ponadto Paulina Turska zajęła I miejsce w kategorii Latin Solo Show a duet Sandra Wajs i Agnieszka Zielińska zdobył II miejsce w kategorii Duety Latin Show. W kategorii Latin Show Formacje I miejsce zdobyła Formacja The Salsa Kings, która brawurowo zatańczyła pokaz przygotowany również pod kierunkiem Moniki Grzelak.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na parkietach krajowych i zagranicznych.