Rafał Krakowiak

Jest jednym z najbardziej doświadczonych i rozpoznawalnych tancerzy oraz instruktorów mambo w Polsce.
Uczył się na wielu kongresach za granicą oraz w Polsce, jak również indywidualnie od najlepszych tancerzy tego stylu na świecie m.in. Eddie Torres, Eddie Torres jr., Adolfo Indacochea, Osmar Perrones (Yamulee), Tomas Guerrero (Santo Rico), Tito & Tamara, Juan Matos , Jose Diaz, Victor & Burju (Hacha y Machete)…
Na co dzień rozwija swoje umiejętności w Mediolanie pod okiem osób, które go najbardziej inspirują –  Adolfo Indacochea & Tanii Cannarsa, gdzie bywa praktycznie co tydzień.
Od wielu lat występuje również i uczy na kongresach w Polsce i za granicą. Został doceniony m.in. przez organizatorów takich prestiżowych kongresów jak On2SalsaCongress, gdzie już 3 razy jako jedyny tancerz mambo z Polski, został zaproszony do Mediolanu aby wśród takich gwiazd jak Eddie Torres, Eddie Torres Jr, Mambo Legends, Adolfo Indacochea & Tania Cannarsa, Tito & Tamara, Yamulee… zaprezentować swój pokaz.
Jego niekończąca się miłość do tego tańca i nauczania trwa już ponad 15 lat. Prowadzi zajęcia grupowe oraz indywidualne, stacjonarnie jak i warsztaty wyjazdowe. Z wielką pasją wprowadza ludzi w świat mambo, chachacha, pachangi oraz zaraża ich muzyką, której jest koneserem i posiada jej olbrzymie zbiory.

Terminy zajęć instruktora

Grafik

Kurs Dzień Godziny Uwagi
Mambo choreografia Pt. 21:00 - 24:00

Grupa zamknięta

Mambo Footwork Śr. 18:00 - 19:00

Grupa zaawansowana

Pachanga / ChaCha Śr. 19:00 - 20:00

Grupa zaawansowana

Salsa Pary Śr. 20:00 - 21:00

Salsa Pary 2
Grupa zaawansowana