Paulina Rompczyk

Paulina Rompczyk z tańcem związana jest od najmłodszych lat. Już w wieku 5 lat postawiła swoje pierwsze kroki na parkiecie. Od tego czasu kolejne 15 lat oddała się temu w 100%. W tym czasie odnosząc liczne sukcesy nie tylko na scenie Polskiej ale i na arenie międzynarodowej. Zdobywała czołowe miejsca na turniejach rangi Mistrzostw Polski,  Grand Prix Polski Ekstraklasy, International Open, World Open. Kilkukrotnie zdobywała Mistrzostwo i V-ce Mistrzostwo  Okręgu Pomorskiego. Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną S.

Dodatkowo Paulina bardzo blisko związana jest z muzyką. Swoje zdolności uwielbia wykorzystywać podczas zajęć. Skończyła klasę muzyczną oraz występowała na największych scenach w Polsce, takich jak Amfiteatr Opolski.

Będąc na jednym z międzynarodowych szkoleń  tanecznych we Włoszech, znajomi zabrali ją na imprezę. Tam poznała bachatę, w której zakochała się od pierwszego wejrzenia. Nie trzeba było długo czekać, by to tańce latyno-amerykańskie stały się dla niej całym życiem. W zadziwiająco szybkim tempie wkroczyła na Trójmiejską scenę bachatową. Każdą wolną chwilę poświęca w poszukiwaniu inspiracji tanecznych.

Jej zarażająco pozytywna energia i indywidualne podejście do każdego kursanta, gwarantują efekty każdemu kto pojawi się na jej zajęciach. Paulina nie tylko nauczy Cię dobrze tańczyć, ale i czerpać radość z tańca. Dodatkowo, przychodząc na jej zajęcia możecie być pewni dobrej zabawy i kupy śmiechu!