Karolina Landowska

Taniec towarzyszy jej od najmłodszych lat. Swoją naukę tańca rozpoczęła od klasyki poprzez taniec współczesny w Teatrze Myzycznym w Gdynii im. Danuty Baduszkowej gdzie wystąpiła w dwóch spektaklach: „Byle nie zwariować” oraz „Światło”.
Umiejętności taneczne rozwijała pod okiem takich instruktorów jak: Andrzej Morawiec, Ania Mrozińska, Olga Kozyrek, Natalia Madejczyk, Barbara Materka oraz Magdalena Langowska.
Przez około 3 lata tańczyła w formacji Challenge Dance, biorąc udział w licznych pokazach i eventach. Z czasem swoje umiejętności poszerzała w takich technikach jak: lirycal jazz oraz salsa solo, ale to bachata skradła jej serce na dobre. Od 2014 przez około 3 lata tańczyła w formacji Barbary Materki. Swoją wiedzę pogłębiała na licznych festiwalach i warsztatach w Polsce jak i za granicą z największymi sławami salsy i bachaty między innymi na El sol Warsaw festival, Bachaturo a także Salsa Spring Festival w Grecji.

Oprócz tańca interesuje się również kulturą brazylijską, dlatego kilka lat poświęciła na trenowanie brazylijskiej sztuki walki jaką jest Capoeira, oraz na poznanie gorących rytmów samby. Od 2017 roku współpracuje jako trener z zespołem Baltica Cheerleaders. Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi i zawsze stara się zarażać uśmiechem i pasją do tańca wszystkich dookoła.