Guillermo Cordero Denis

Guille urodził się w Hawanie, na Kubie – „kolebce salsy”. W jego duszy nieustannie gra muzyka, a jego taniec to połączenie gracji, radości i zmysłowości, którymi ujmuje otoczenie.
Wykształcenie muzyczne zdobywał szkoląc się od najmłodszych lat, m.in. w Szkole im. Ñoli Sainz Sahig, gdzie uczył się śpiewać i grać na fortepianie oraz trąbce.
Laureat nagród Premio de Oro en Concurso Provincial de Musica Instrumental i Premio Provincial de la Danza w Santa Clara.
W latach 2010-2011 był członkiem La Compania Artistica Danzaria „5 de Diciembre”, 2015-2016 tańczył dla Compania de Danza Narciso Medina oraz Compania de Danza Habana Queen Group.
Rodowity Kubańczyk, od dziecka urzekający swoją salsą, w swoim repertuarze prezentuje również pozostałe tradycyjne tańce kubańskie, takie jak Rumba, Son, Guaracha, Mozambique, Pilon, Conga, Cha cha cha, jak i nowocześniejsze rytmy – Timba, Reggaeton.
Uwielbia pracę z ludźmi, a przekazywanie wiedzy jest jego pasją. Zaraża uśmiechem, dzięki swojej energii i charyzmie motywuje do nauki, a taniec staje się przyjemnością.
Mimo warunków atmosferycznych, zadomowił się w Trójmieście.

Terminy zajęć instruktora

Grafik

Kurs Dzień Godziny Uwagi
Izolacje Afro Śr. 19:15 - 20:15

zajęcia otwarte