Ewa Jeziorska

Ewa Jeziorska tancerka, trenerka i choreografka.

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańska, obecna studentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Muzycznym Frderyka Chopina w Warszawie na kierunku „Choreografia i teoria tańca”.

Posiada ponad 10 letnie doświadczenia. Współpracując ze szkołami tanecznymi oraz agencjami artystycznymi na terenie całej Polski. Występowała na deskach Teatru Wybrzeża w spektaklu „Bal manekinów” , Filharmonii Bałtyckiej, jako tancerka i choreografka koncertu „Trio” oraz ” RETRO, na „Sopot Top Trendy Festival”, a w ostatnim czasie na koncercie „Interaktywnie 4.0” czyli „Cztery działanie oparte na tworzeniu w czasie realnym według Cunningham/Cage” w Warszawie po opieką artystyczną Prof. Ewy Wycichowskiej, w spektaklu „Desert” w chor. Pauliny Wycichowskiej oraz „Alphaville” muzyki Aleksandry Bilińskiej i chor. Andrzeja Morawca.

Swoje pierwsze kroki stawiała w Tańcu Towarzyskim na parkiecie klubu PERFECT Gdańsk pod okiem Piotra Czarneckiego w wieku 19 lat.  Niecałe 4 lata pózniej osiągnęła klasę mistrzowską krajową w tańcach latynoamerykańskich.

Ciekawość i chęć znajdywania innych form ruchu i łączenia elementów tanecznych sprawiły ,że zaczęła szukać inspiracji w innych stylach tanecznych.

Zdobywana przez lata wiedza i chęc kreowania nowych form, spowodawała fuzję róznych tańców na zajęciach u Ewy ,chociaż sama przyznaję ,że obecnie pochłaniają ją techniki tańca współczesnego, a najbliższe jej sercu jest stwierdzwnie Marthy Graham “To understand what I am saying, you have to believe that dance is something other than technique. ..”

Jako trenerka jest perfekcjonistką. Ciężką pracę na parkiecie przeplatam miłą atmorferą i duża dawką uśmiechu . Nie ma dla niej  rzeczy niemożliwych! Jest profesjonalistką i kocha to co robi.