Grafik zajęć

Grafik obowiązuje od 1 września

Pokaż wdług:

Dzień Godziny Kurs Uwagi Instruktor
Pn. 16:00 - 17:00 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA Kids 6-8 lat
Grupa podstawowa

Kalina Porazińska

17:00 - 18:00 Akrobatyka

Formacja Kids 6-8
Grupa średniozaawansowana-można dołączyć

Rafał Połubiejko

17:00 - 18:00 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA 4/ 9-11 lat
Grupa średnio zaawansowana.

Kalina Porazińska

17:00 - 18:00 Salsa Hip-Hop 12-15 lat

zajęcia otwarte

Ewelina Joka

18:00 - 19:00 Taniec Użytkowy

Użytkowy 2
Grupa zaawansowana- można dołączyć

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

18:00 - 19:00 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA 2/ 16+ lat
Grupa zaawansowana.

Kalina Porazińska

18:00 - 19:00 Latino Solo

Latino solo 1
zajęcia od podstaw trwają zapisy

Paulina Wróblewska

18:00 - 19:00 Akrobatyka

Formacja 9-11
grupa średnio zaawansowana

Rafał Połubiejko

19:00 - 20:00 Sexy Dance

Sexy Dance Open
zajęcia otwarte

Paulina Wróblewska

19:00 - 20:00 Akrobatyka

Formacja 16+
grupa średniozaawansowana-można dołączyć

Rafał Połubiejko

19:15 - 20:15 Taniec Użytkowy

Użytkowy 1
Grupa zamknięta

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

19:15 - 20:15 Taniec Współczesny

Współczesny Open

Kalina Porazińska

19:15 - 20:15 Taniec Użytkowy

Użytkowy 1
Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

20:00 - 21:00 Taniec Towarzyski

Towarzyski 2
Grupa zaawansowana- można dołączyć

Maciek Recki

20:15 - 21:15 Salsa Solo

Salsa solo 1/2
Grupa średnio zaawansowana-można dołączyć

Paulina Wróblewska

20:30 - 21:30 Stretching

zajęcia otwarte

Kalina Porazińska

Wt. 16:00 - 16:45 Ballerina show 3 - 4 lat

zajęcia otwarte

Ewelina Joka

16:00 - 16:45 Mini B-Boy 4 - 6 lat

zajęcia wkrótce trwają zapisy

Rafał Połubiejko

16:30 - 17:30 Jazz 10-13 lat

zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Kalina Porazińska

17:00 - 18:00 Reggaeton

zajęcia otwarte

Sonny Saname Matos

17:00 - 18:00 Formacja Salsa Hip-Hop DA PEARLS

Formacja 9-11 lat
Grupa podstawowa-można dołączyć

Ewelina Joka

17:00 - 18:00 Breakdance

Break Dance z el.Akrobatyki 7-13latOpen
zajęcia otwarte

Rafał Połubiejko

17:30 - 19:00 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA 3/ 12-15 lat
Grupa zaawansowana.

Kalina Porazińska

18:00 - 19:00 Energetic Latino Solo

Zajęcia otwarte

Ewelina Joka

18:00 - 19:00 Salsa Pary

Salsa Pary
zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Sonny Saname Matos

Joanna Sakowska

18:00 - 19:00 Breakdance

Break Dance Młodzież i Dorośli
zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Rafał Połubiejko

19:00 - 20:30 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA 1/ 16+ lat
Grupa zaawansowana.

Kalina Porazińska

19:15 - 20:15 Taniec Użytkowy

Użytkowy 1
START 23.10-
BRAK WOLNYCH MIEJSC

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

19:15 - 20:15 Salsa Solo

Salsa solo/Bachata solo

zajęcia otwarte

Joanna Sakowska

19:15 - 20:15 Klasyka

Klasyka 12-15 lat
Grupa średnio zaawansowana - można dołączyć

Aleksandra Foltman

20:15 - 21:15 Taniec Towarzyski

Towarzyski 1
PLANOWANY START 30.10

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

20:30 - 21:30 Formacja Rodzice

START 16.10

Kalina Porazińska

Śr. 16:00 - 17:00 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA Kids 6-8 lat
>
Grupa podstawowa

Kalina Porazińska

17:00 - 18:00 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA 4/ 9-11 lat
Grupa średnio zaawansowana.

Kalina Porazińska

17:00 - 18:00 Formacja cheerleaderek

Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Karolina Landowska

17:00 - 17:45 Mini B-Boy 4 - 6 lat

zajęcia otwarte

Rafał Połubiejko

17:00 - 18:00 CHEERLEADERS

Zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Karolina Landowska

18:00 - 19:00 Salsa Solo

Salsa solo 1
zajęcia otwarte

Karolina Landowska

18:00 - 19:00 Formacja Salsa Hip-Hop DA PEARLS

Formacja 12-15
Grupa zaawansowana-można dołączyć

Monika Grzelak

18:00 - 20:00 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA 2/ 16+ lat
Grupa zaawansowana.

Kalina Porazińska

18:00 - 19:00 Akrobatyka

Akrobatyka open
Zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Rafał Połubiejko

19:15 - 20:15 Salsa Challenge

Grupa zamknięta

Monika Grzelak

19:15 - 20:15 Izolacje Afro

zajęcia otwarte

Guillermo Cordero Denis

20:00 - 21:00 Taniec Współczesny

Grupa średnio zaawansowana
trwają zapisy

Kalina Porazińska

20:30 - 21:30 Formacja Salsa Hip-Hop DA PEARLS

Formacja Dorośli
Grupa zaawansowana-można dołączyć

Monika Grzelak

Czw. 16:00 - 17:30 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA 3/ 12-15 lat
Grupa zaawansowana.

Kalina Porazińska

16:15 - 17:15 Klasyka

Klasyka 16+ lat
Grupa średnio zaawansowana - można dołączyć

Aleksandra Foltman

17:00 - 18:00 Bachata solo

Bachata solo 2
Grupa średniozaawansowana-można dołączyć

Karolina Landowska

17:00 - 18:00 Latino Solo

Latino solo 1
zajęcia od podstaw-trwają zapisy

Magdalena Najdrowska

17:00 - 18:00 Formacja Salsa Hip-Hop DA PEARLS

Formacja 9-11 lat
Grupa podstawowa-można dołączyć

Monika Grzelak

17:30 - 19:00 Formacja Jazz DA SPECTRUM

Jazz Formacja DA 1/ 16+ lat
Grupa zaawansowana.

Kalina Porazińska

18:00 - 19:00 Bachata solo

Bachata 1
zajęcia od podstaw-PLANOWANY START 11.10

Karolina Landowska

18:00 - 19:00 Formacja Salsa Hip-Hop DA PEARLS

Formacja 12-15
CASTING 18.10

Grupa zaawansowana-

Monika Grzelak

18:00 - 19:00 Taniec Towarzyski

Towarzyski 1
Grupa zamknięta

Izabela Strzałkowska

Bartosz Wielogórski

18:00 - 19:00 Latino Solo

Latino solo 2
Grupa średnio zaawansowana - można dołączyć

Magdalena Najdrowska

19:00 - 21:00 Formacja Salsa Hip-Hop DA PEARLS

Formacja Dorośli
Grupa zaawansowana-można dołączyć

Monika Grzelak

19:00 - 20:00 Jazz 10-13 lat

PLANOWANY START 18.10

Monika Kozłowska

19:00 - 20:00 Sexy Dance

Sexy Dance 2
Grupa średnio zaawansowana- można dołączyć

Magdalena Najdrowska

19:00 - 20:00 Salsa Challenge

trwają zapisy-planowany start 15.11

Monika Grzelak

19:15 - 20:15 Taniec Towarzyski

Towarzyski 2
Grupa zaawansowana-można dołączyć

Izabela Strzałkowska

Bartosz Wielogórski

20:00 - 21:00 Broadway Jazz

Broadway Jazz Open
Zajęcia otwarte

Monika Kozłowska

20:30 - 21:30 Taniec brzucha

Zajęcia otwarte

Marta Nowicka

20:30 - 21:30 Bachata Pary

zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Ewelina Joka

Bartosz Wielogórski

Pt. 16:00 - 16:45 Ballerina show 3 - 4 lat

zajęcia wkrótce-trwają zapisy

Żaneta Borówka

16:00 - 17:00 Dance Mix 5-6 lat i 7-9 lat

Dance Mix 5-6 lat
zajęcia otwarte

Julianna Schmidt

17:00 - 18:00 Dance Mix 5-6 lat i 7-9 lat

Dance Mix 7-9 lat
zajęcia otwarte

Julianna Schmidt

18:00 - 19:00 Mambo Footwork

Grupa zaawansowana

Rafał Krakowiak

19:00 - 20:00 Pachanga / ChaCha

Grupa zaawansowana

Rafał Krakowiak

19:15 - 20:15 Taniec Współczesny

Współczesny Open
zajęcia wkrótce - trwają zapisy

Larysa Grabińska

20:00 - 21:00 Salsa Pary

Salsa 2
Grupa zaawansowana

Rafał Krakowiak

Nd. 11:00 - 14:00 Weekendowa Szkoła Tańca

zajęcia wkrótce-trwają zapisy