Podczas kwietniowych zawodów Dance Avenue Spectrum zdobyło aż 35 medali w tym Mistrzostwo Polski !!!!
Ogromne Gratulacje dla trenerki Kaliny Porazińskiej i całego zespołu !!!
Szczegółowe wyniki :
MISTRZOSTWA POLSKI WADF 2018 BIAŁE-BŁOTA 23.03
I miejsce – Karolina Bialomyzy + Jakub Kiryk – Duety Artistic Dance 12-15 lat
II miejsce – Jakub Kiryk – Solo Artistic Dance 12-15 lat
II miejsce Jazz Dance Showcases pow. 15 lat
III miejsce Jazz Dance Large Team 12-15 lat
IV miejsce Jazz Dance Showcases 12-15
V miejsce Duet Martyna Pałubicka + Zuzanna Sitek
V miejsce Jazz Dance Small Teams 12-15
V miejsce Jazz Dance Large Teams pow.15 lat
VI miejsce Jazz Dance Small Teams pow. 15 lat
OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ TAŃCA 17.03 KARTUZY
Dance Avenue Spectrum 12-15 lat
III miejsce – Mini Formacja Jazz Dance 12-15 lat
II miejsce – Formacje Jazz Dance 12-15 lat
II miejsce – Formacje Inne Formy Tańca 12-15 lat
Dance Avenue Spectrum 15+
II miejsce – Mini Formacja Jazz Dance pow. 15 lat
II miejsce – Formacje Jazz Dance pow. 15 lat
I miejsce – Formacje Taniec Współczesny pow. 15 lat
I miejsce – Formacje Inne Formy Tańca pow. 15 lat
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL SZTUKI BALETOWEJ 14.04.2018
Kategoria: 9-11
Solo Jazz
V miejsce – Zuzanna Sitek
Solo T. Współczesny
VIII miejsce – Zuzanna Sitek
Kategoria 12-15 lat
Solo Jazz
II miejsce – Jakub Kiryk
III miejsce – Marcysia Ossowska
Nagroda specjalna za osobowość taneczną i artystyczną–
Jakub Kiryk
Solo T. Współczesny
I miejsce – Jakub Kiryk
IV miejsce – Natalia Filowiat
V miejsce – Karolina Białomyzy, Zuzanna Brzóska
VI miejsce – Martyna Pałubicka
VII miejsce – Emilia Bentkowska
VIII miejsce Marcelina Ossowska
Duety Jazz
II miejsce– Karolina Białomyzy + Laura Aksamit
Duety T. Współczesny
I miejsce – Karolina Białomyzy + Jakub Kiryk
VI miejsce – Zuzanna Sitek + Martyna Pałubicka
II miejsce – Miniformacje Jazz 12-15 lat
III miejsce – Formacje T. Współczesny 12-15 lat
I miejsce – Formacje Jazz 12-15 lat
Kategoria 15+ lat
Solo Jazz
III miejsce – Oliwia Puzdrowska
IV miejsce – Agnieszka Jankowska
Solo T. Współczesny
III miejsce – Michalina Paluchowska
IV miejsce – Oliwia Puzdrowska
Duet T. Współczesny
III miejsce – Marcelina Baranowska + Zuzanna Żyszkiewicz
I miejsce – Miniformacje Jazz pow. 15 lat
II miejsce – Formacje Jazz pow. 15 lat
II miejsce – Formacje T. Współczesny pow. 15 lat
VI OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL FORM TANECZNYCH „DANCE GRUP”
Kategoria: Taniec Współczesny
Solo 11 lat:
III miejsce – Zuzanna Sitek
Solo 12-15 lat:
IV miejsce – Jakub Kiryk
Solo pow. 15 lat
IV miejsce – Oliwia Puzdrowska
Duety 12-15 lat
III miejsce – Karolina Białomyzy + Jakub Kiryk
Duety pow. 15 lat
III miejsce – Marcelina Baranowska+Zuzia Żyszkiewicz
II miejsce – Miniformacje pow. 15 lat
I miejsce – Formacje 12-15 lat
I miejsce – Formacje pow. 15 lat
Kategoria: Inne Formy Tańca
Solo 12-15 lat
III miejsce – Kiara Jaworska
V miejsce – Marcysia Ossowska
V miejsce – Kornelia Piertas
Solo pow. 15 lat
V miejsce – Emilia Kowalewska
IV miejsce – Patrycja Kołowska
IV miejsce – Michalina Paluchowska
Duety 12-15 lat
V miejsce – Laura Aksamit+Karolina Białomyzy
II miejsce – Miniformacje 12-15 lat
II miejsce – Formacje 12-15 lat
II miejsce – Formacje pow. 15 lat