20 V Niedziela z Tańcem współczesnym

Zajęcia prowadzą :
Sebastian Piotrowicz FINALISTA YOU CAN DANCE.  Absolwent Uniwersytetu Artystycznego CODARTS w Rotterdamie

Kalina Porazińska Tancerka Sopockiego Teatru Tańca

Dwie grupy wiekowe !!!

Grafik zajęć:
dzieci i młodzież do 13 r.ż

  • 11.00-12.00 Kalina
  • 12.15-13.15 Sebastian
  • 13.30-14.30 Sebastian

dorośli

  • 14.00-15.00 Kalina
  • 15.15-16.15 Sebastian
  • 16.30-17.30 Sebastian

Koszt
79 zł

Sebastian Piotrowicz –Finalista You Can Dance ,Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Uniwersytetu Artystycznego CODARTS w Rotterdamie.
Przygodę z tańcem zaczął w wieku 7 lat od tańca turniejowego w zespołach „Hand to Hand” i Caro Dance. Jako zawodnik wielokrotnie wygrywał Mistrzostwa Świata i Europy federacji IDO (International Dance Organization).
Od wielu lat zajmuje się działalnością artystyczną, występując zarówno na scenach teatrów w Polsce i za granicą (Nanine Linning Dance Company, Caro Dance Company), jak i w programach telewizyjnych (You Can Dance, Mama Talent, Twoja Twarz Brzmi Znajomo). Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami dzieli się również prowadząc liczne szkolenia w formie warsztatowej z zakresu tańca jazzowego i tańca współczesnego. Miał okazję współpracować z takimi choreografami jak: Regina van Berkel, Stephen Shopshire, Amancio Gonzalez i Jone San Martin (Forsythe Company), Nanie Linning, Thierry Verger, Travis Pain, Genevieve Dorion – Coupal.

Kalina Porazińska
Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi, na kierunku choreografia i techniki tańca. Dyplomowany instruktor tańca jazzowego, współczesnego oraz ulicznego. Od 8 lat pracuje z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi, prowadząc lekcje zarówno w Polsce jak i za granicą. Kalina jest również wykładowcą na Instruktorskim Kursie Kwalifikacyjnym w Bydgoszczy, gdzie prowadzi zajęcia dla studentów z jazzu, styli jazzowych wyrazu scenicznego oraz kompozycji. Początkowo umiejętności taneczne nabywała w „Teatrze Tańca Gest” w Bydgoszczy Od 2014 r. tancerka Sopockiego Teatru Tańca, pod kierownictwem Joanny Czajkowskiej oraz Jacka Krawczyka.

Zatańczyła w takich projektach jak: „Sprawiedliwość fałszywa. Subiektywna rozprawa o w niewinności” (premiera: czerwiec 2014), „Wszystkie Twarze Szekspira” z okazji otwarcia Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego (wrzesień 2014), „Bajadera” (grudzień 2014) i „Essentia” (marzec 2015). W marcu 2016 roku odbyła się premiera jej pierwszego spektaklu solowego w reż. Joanny Czajkowskiej pt. „Jak uprawiać, żeby wyszło”.

Miejsce warsztatów:
Studio Dance Avenue
ul. Konrada Leczkowa 1,
80-432 Gdańsk Wrzeszcz

Jak się zapisać?