24-25 II Bachata Weekend

Intensywny kurs z Mistrzami  Bachata  Stars !!!!

Dorotą Jastrzębską i Krzysztofem Juraszek !!!!!

Bliski kontakt partnerów, zmysłowy ruch bioder, romantyczna muzyka …

To wszystko sprawia, że kiedy raz zatańczysz bachatę – nie możesz już przestać tańczyć 🙂
Na warsztatach  nauczysz się kroków podstawowych, obrotów a także wielu innych podstawowych elementów tańca w parze tj. contra, slide, wychylenia, techniki prowadzenia partnerki oraz ruch bioder.

Jeśli tańczysz salsę i bywasz na latynoskich imprezach, a jeszcze nie umiesz tańczyć bachaty …to najwyższy czas nadrobić tę zaległość!
Jeśli chcesz brać udział w salsotekach, nauka bachaty będzie najprostszą i najmilszą na nie przepustką.
Polecamy ten taniec wszystkim pragnącym nauki prostego, ale bardzo zmysłowego tańca !

Sobota Niedziela
14.30-17.30 Bachata pary poziom open 11.00-14.00 Bachata pary poziom średnio zaawansowany
17.45-18.45 Bachata solo 14.15-15.15 Bachata solo

do 10 lutego Full Pass 169 zł
Po 10 lutym Full Pass 180 zł

Pakiet solo 60 zł

Jeden dzień
Do 10 lutego 90 zł
Po 10 lutym 110 zł

Dorota i Krzysztof – Dorota i Krzysztof – mistrzowie Bachata Stars Polska 2015, wicemistrzowie Bachata Stars Polska 2016, finaliści Bachata Stars World 2015 oraz 2016. Jedni z najlepszych instruktorów w Polsce. Prowadzili Polską grupę World Hug Dance Project z choreografią Korke i Judith, obecnie prowadzą kolejny projekty Korke i Judith Bachata Sensual Team. Na warsztatach dzielą się doświadczeniem, wiedzą i pasją do tańca. Przygotowanie techniczne oraz kobiecość Doroty w połączeniu z wykształceniem muzycznym i charyzmą Krzysztofa dają niesamowite połączenie.

Dorota Jastrzębska- Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 6 lat. Przez 13 lat tańczyła disco, hip-hop i taniec klasyczny. Potem przyszedł czas na jazz, któremu pozostaje wierna do dziś, prowadząc zajęcia taneczne. Pierwsze spotkanie z salsą i bachatą ujęło jej serce do tego stopnia, że wraz z jazzem pochłonęły ją bez reszty. Ciężka praca zaowocowała kilkukrotnym mistrzostwem świata w disco i hip-hopie.

Krzysztof Juraszek- swoją przygodę z tańcem rozpoczął w roku 2010. Pierwsze taneczne kroki stawiał w rytmie salsy, jednak na początku roku 2011 zakochał się w Bachacie i od tego momentu się z nią nie rozstaje.
W roku 2012 wygrał Mistrzostwa Polski na Bachata Stars Polska 2012 i w tym samym roku reprezentował kraj na Bachata Stars Europa odbywające się w Norwegii.
Wykształcenie muzyczne to solidna podstawa i ogromna pomoc w rozumieniu muzyki, którą zawsze stara się czuć i interpretować w tańcu.

Jak się zapisać?