16 II Warsztaty z Gwiazdami Robert Kochanek i Monika Grzelak

Taniec Towarzyski / Latino/commercial dance
Solo i Pary

Robert Kochanek – znany m.in. z Tańca z Gwiazdami!!!

Monika Grzelak- V-ce Mistrzyni Świata w salsie,
choreograf You Can Dance

Zapraszamy na warsztaty , które rozwiną was  technicznie i zainspirują 🙂

Solo
Zajęcia na poziomie średniozaawansowanym
Dwie choreografie ,różne style tańca czyli ogromny zastrzyk energii i świetnej zabawy a, także duża dawka informacji technicznych 🙂

12.00-13.30 salsa/Latino Monika Grzelak
13.30-15.00 commercial dance Robert Kochanek
—————-

Pary
Szkolenie z tańca towarzyskiego
Dwie choreografie wraz z omówieniem technicznym i ćwiczeniami .
Popracujemy nad techniką i objętością ruchu.

15.30- 17.00 cza cza Robert Kochanek
17.00-18.30 walc angielski Robert Kochanek
—————-

Monika Grzelak

Monika Grzelak, trener tańca, choreograf, Wicemistrzyni Świata w Mambo IDO i wielokrotna Mistrzyni Polski w Salsie, pedagog, mówca motywacyjny, od 2018 aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni, w którym gra w spektaklu “Gorączka Sobotniej Nocy”.

Założycielka Akademii Tańca i Ruchu DANCE AVENUE w Gdańsku Kreatorka w której jako trener tańca prowadzi formacje taneczne, występuje z nimi na największych festiwalach, pokazach, warsztatach tanecznych salsy w Polsce i na świecie między innymi w: Dubaju, Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Singapurze, Berlinie i Kanadzie prezentując własne choreografie i współpracując przy różnych projektach tanecznych i choreograficznych.

Jako choreograf pracowała przy różnych produkcjach telewizyjnych, filmowych i teatralnych. Współpracowała z telewizją TVN przy realizacji programu „You Can Dance” w edycji polskiej i ukraińskiej oraz w programie „ Zaskocz mnie”; telewizją POLSAT przy produkcji programów: „Fabryka Gwiazd”, „Zaskocz Bliskich”, „Randka z Nieznajomym” tworząc choreografie do poszczególnych odcinków programu. Współpracowała przy produkcji pierwszego polskiego filmu tanecznego „Kochaj i tańcz” współtworzyła choreografię do filmu oraz zagrała w nim rolę tancerki.

 Robert Kochanek

Trenigi taneczne rozpoczął od tańca ludowego ale później jego pasją stał się taniec towarzyski .

W tym stylu zwyciężył w wielu prestiżowych turniejach, m.in.: „International Dance Sport Federation Lithuanian Open 2004”, „The Black Sea Championship 2004”. Zajął ósme miejsce na Mistrzostwach Centralnej Europy Jest wielokrotnym finalistą Mistrzostw Polski. Reprezentował Polskę na takich turniejach jak: „Polish Open Championships”, „Bologna Open”, „Blackpool Dance Festival”, „Austrian Open Vienna”, „International Dance Festival Tropicana Cup”. Reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w tańcach latynoamerykańskich .
Pod koniec lat 90. współpracował z piosenkarką disco polo Shazza dla której tańczył na jej koncertach oraz w teledyskach.
W latach 2005–2008 występował w charakterze trenera tańca w programie rozrywkowym TVN Taniec z Gwiazdami
Wystąpił w sześciu edycjach konkursu; jego partnerkami były aktorki:
Anna Korcz, Joanna Koroniewska , Joanna Liszowska, Daria Widawska i Małgorzata Socha oraz modelka Ilona Feliciańska

W latach 2015–2016 był trenerem tańca w trzech edycjach programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami
Partnerował kolejno: modelce Kamila Szczawińskiej , prezenterce telewizyjnej Małgorzacie Tomaszewskiej-Słominie i aktorce Dorocie Choteckiej

Koszt :

Ceny do 7 II
Pakiet solo 3 h zajęć 120 zł/os
Pakiet pary 3 h zajęć 120 zł/ os
Pojedyńcza lekcja 1,5 h – 50 zł
Full Pass 199 zł

Ceny od 8 II
Pakiet solo 3 h zajęć 150 zł/os
Pakiet pary 3 h zajęć 150 zł/ os
Pojedyńcza lekcja 1,5 h 60 zł
Full Pass 249 zł

Jak się zapisać?